2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تا حالا خریدی شما منم میخوام بخرم پول نمیتونم نگه دارم با یک و چند سوت میتونم بخرم؟

اره من اخر ماه پولم میمونه میخرم همیشه.یا تولدم یا تول دخترم کسی پول بده حتما تبدیل به سکه میکنم..از ۱۰۰ سوت حتی زیر ۱۰۰ سوتیم هست ولی مسخره است دیگه اون پول کارمزد باید بدی بهتره دیگه از ۱۰۰ سوت یا ۲۰۰ سوت شروع کنی.مثلا الان ۳ونیم هست صد سوت میشه ۳۵۰ هزار تومن ۴۰ تا ۷۰ تومنم کارمزده.مثلا ۴۰۰ تومن میشه.بپرس بعضی جاها کارمزدو کم میگیرند.بعضی جاها زیاد یجارو تو شهرتون پیدا کن که کارمزد کم بگیره.الان پول عیدی دخترم نزدیک دوتومنه.با دو تومن فکر کنم ۵۰۰ صوتی بشه.اصلا برو مبلغ بگو خودشون واست میارند.بعد تو سال زیاد شد بفروش یه تیکه طلا بخر.بهترین کاره.با یک تومن فکر کنم ۲۵۰ سوتی بتونی بخری

اره من اخر ماه پولم میمونه میخرم همیشه.یا تولدم یا تول دخترم کسی پول بده حتما تبدیل به سکه میکنم..از ...

کارمزدش چجوریه من ۱۶۰۰یارانمونه میخوام بخرم به نظرت چقدر ازم کارمزد میگیره و اینکه از کجا بدونم تقلبی نیست

شب عید ۲۰۰سوتی عیدی گرفتم ۶۰۰ تومن بود 

الان نمیدونم 

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
کارمزدش چجوریه من ۱۶۰۰یارانمونه میخوام بخرم به نظرت چقدر ازم کارمزد میگیره و اینکه از کجا بدونم تقلب ...

میگم که فرق نداره.چه ۱۰۰ بخری چه ۴۰۰ سوت همون بین ۴۰ تا ۷۰ تومنه.مفمولا یک گرمی رو زیادتر میگیرند نهایتا بخوان بگیرن ۱۰۰ تومن. به طور مثال مثلا الان طلا ۳۶۰۰۰۰۰ خب

هر ۱۰۰ سوتی میشه ۳۶۰ هزار تومن مثلا الان صد سوتی میشه ۳۶۰ با اضافه نهایتا ۷۰ تومن میشه ۴۳۰ تومن.

۲۰۰ سوتی ۷۲۰ تومن به اضافه نهایت ۷۰ تومن میشه ۷۹۰ تومن

۳۰۰ سوتی۱.۸۰ به اصافه ۷۰ مبشه ۱۱۵۰۰۰۰ تومن

الان ۱۶۰۰ داری تقسیم ۳۶۰ کن

۴۰۰ سوت میشه ۴ تا ۳۶۰ که برابر ۱۴۴۰۰۰۰ تومن به اضافه ۷۰ تومن میش ۱۵۱۰ هزارتومن الان واسه شما ۴۰۰ سوت میشه بخری با طلای به نرخ ۳۶۰۰۰۰۰

متوجه شدی؟؟

کلا طلا هرچقدر بود تقسیم ده کن نرخ هر صد سوتی بدست میاد

هرچقدر بیشتر سوتی بخری به نفعته چون در واقع داری پول پرس روی سکه رو به طلا فروش میدی.پس سه تا صد سوتی بهری ضررش بیشتره سه تا پول پرس رسکه داری میدی پس ۳۰۰ سوت میخری که پول سه تا پرس ندی .یدون ۷۰ تومن بدی.

میگم که فرق نداره.چه ۱۰۰ بخری چه ۴۰۰ سوت همون بین ۴۰ تا ۷۰ تومنه.مفمولا یک گرمی رو زیادتر میگیرند نه ...

عزیزم دستت درد نکنه دستت تو کاره طلا فروش بشی کلی سود می‌کنی 

واقعا این چیزایی که بهم گفتی هیچی ازش نمیدونستم ای ولا داری دختر،❤️

2706