2737
2739

چندباری قبلن اینکارو کردم از اول بارداریم امیدوارم بعدا ضرری ب بچ نرسه . چون واقعا دردش قابد تحمل نیست سردرد هم میگیرم شدیدد   و اصلا سردردم حتا ت خاب هم ول کن نیست ۴ تا امپول دکتر زنان نوشت برام زدم خوب شدم باز اینجور شدم بعد دو هفته . .  کسی بوده مث من ؟

الان ۱۵ هستم.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

من تو ۲۶ این مشکلو داشتم،بقول شما میزد به جمجمه دردش.

با استامینوفن ۵۰۰ چند ساعتی آروم بود.دکترم بهم نامه داد رفتم دندون پزشک یه مرحله عصب کشی کردو پانسمان.بقیه ش برای بعد از زایمان

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا این کار خطرناک رو نکن ، یکی از بستگان ما این کاررو کرده بود یه پسر جوون هم بود  دور از جون شما سکته کرد خدا بهش رحم کرد 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731

نمیدونم درسته یانه

بابام میگفت تو ماموریت ها که دسترسی به دکتر و بیمارستان نداشتن موقع دندون درد یه تیکه سیر و میزدن ته سوزن رو شعله داغ میکردن میزاشتن رو دندون فشاااارش میدادن خوب میشد 

چرا نمیری دندونپزشکی

😐😐دکتر زنانم نامه نمیده و این جیز نیاز ب نامه داره.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .