2737
2734
عنوان

درد و دل

66 بازدید | 8 پست

بیاین یکم حرف بزنیم💔

نمیدونم تاحالا پیش اومده براتون ک دوست صمیمیتون تیکه ای از وجودتون شده باشه یا ن

من ی رفیق فابی دارم البته خودش رفیق فاب داره از کلاس دهم تا یازدهم کلا با من بود اما امسال ک دوازدهمیم با ی دختره صمیمی شده مثلا لباس از هم میگیرن میپوشن یا کتونیاشون و گیزای دیگشون سته بعضی وقتام پچ پچ میکنن حتی الانم رل زدن رلاشونم رفیق فابن 

یسری من نمیتونستم از خونه برم بیرون بهش گفتم یچیزی بخر بهت پولشو میدم بعد شد 200تومن کرایه نداشت برگرده گفتم بیا من میدم بهت80تومن کرایشو حساب کردم بعد رفتیم با دوستام بستنی بخوریم بعد مدرسه پولش خونه بود من حساب کردم شده بود70 بعدم ی دوتا رژ جدید خریده بودم خوشش اومد دادم بهش بعد الا پیام داده میگ 200تومن وسیله ای ک خریدم براتو پولشو میدی لازم دارم 💔 واقعا درکش نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خرجی ک میکردی باید میگفتی اینا بابت اون دویست ازش کسر کن ، شاید اون رژ نمخاسته  اون موقع  میگفت ک نمخاد بخری مثلا پولش لازم دارم

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
2728

یه فکت‌ هست که میگه هرقت دیدی دوست صمیمیت ، دوست جدید پیدا کرد خودت‌ بکش‌ کنار تا حرمتا‌ شکسته نشه🙂

همچین ادمای‌ دو رویی‌ ارزش اینو‌ ندارن تو دوستشون‌ باشی 

قدر خودتو‌ بدون

منم حستو‌ تجربه‌ کردم و کم‌ کم ازش‌ فاصله گرفتم کاراشو‌ به رو خودم نیوردم‌.

خلاصه که خودتو‌ اذیت‌ نکن ارزش نداره

یه فکت‌ هست که میگه هرقت دیدی دوست صمیمیت ، دوست جدید پیدا کرد خودت‌ بکش‌ کنار تا حرمتا‌ شکسته نشه🙂 ...

چقد مثل منی💔میدونی چیه حتی مامانشم اومدع بود گفته بود نمیخام فلانی با دخترم بگرده در صورتی ک من کاری نکردم خودع رفیقمم رفته بود پیش همه معلما گفته بود این میره جایی ک ی مرد براش ناخن بکارع اما خو حایی نیس ک ناخنکارع مرد داشته باشه🥲

فکر میکردم مثل خودمه فکر نمیکردم بخاد باز حرف پولشو بزنه💔

هنو دیر نشده پولایه ک نقدی دادی بگو بابت دویست تومن دادمت کسر کن الباقیو بپرداز..‌.

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
2738
هنو دیر نشده پولایه ک نقدی دادی بگو بابت دویست تومن دادمت کسر کن الباقیو بپرداز..‌.

خالم گف۲۰۰تومن پولی نیست بده بهش نزار زیر منت کسی باشی از این ب بعد درس عبرت بشه برات بی دلیل ب کسی خوبی نکنی🥲💔