2733
2739
عنوان

درمان یبوست رو بلدین؟؟

105 بازدید | 16 پست

حدودا یک هفته است که به یبوست مبتلا شدم .. اجابت مزاج دارم ولی خیلی سخت... و اینکه همش احساس میکردم زخم شدم که دیدم شقاقه ‌... کمردردم این روزا خیلیییی زیاد شده مدام سرکارم نمیدونم چطوری شقاق خوب میشه اصن برم دکتر چی بگم😭😭خونریزی ندارم ولی اینقدر از نظر روحی حالم بده که اگه سرکار نباشم فقط گریه میکنم😭😭

تورو خدا یکی که خوب شده بگه چیکار کنم

انجیر خیس شده ، آب ولرم یا شیرگرم صبح ناشتا 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین مواردی که اینجا ذکر کردین با پزشکتون در میان بذارید 

بهتون میگن که چیکار کنید و درمان به چه صورت انجام میشه

شربت انجیر هم عالیه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2740
2706