2737
2739

گفتن یا زمین یاآپارتمان مام آپارتمانو انتخاب کردیم حقوق همسرم پونوزده تومنه از این مقدار حقوق چقدر قراره بردارن؟؟ قراره بی پول شیم؟؟به همسرم میگم بذار منم جواب آزمونم بیاد حقوق بگیرم تو فشار نیفتیم میگه نه اونوقت از دستمون میره

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرت درست میگه.

اونا خودشون حساب جیب کارکنانشونو دارن میدونن چطور بگیرن که فشار بهتون نیاد. بعدشم اینکه چقدر هرماه قسط پرداخت کنید با خودتونه.

انشاالله خیر و برکت باشه براتون. اصلا نه نیار

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2740

خب همسرت شرایطش رو بپرسه دیگه مثلا برای ما اینطور بود یه پولی رو پیش گرفتن بقیه رو هم قسط بندی کردن مثلا هر چهار ماه ۶۰ میلیون

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
عزیزم باید یه مقدار نقدینگی داشته باشی فقط از حقوق که کم نمیکنن مثلاً نصف نقد بستگی داره چطور براتون ...

یه صد تومنی نقدینگی داریم این کافیه؟ماهی چقدر درمیان؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2706