2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهارماه انجام دادم سه نیم ملیون هزینه کردم ولی نتیجه انچنان دلخواهی نداشت بعداز یکماه رنگ اصلی نشون میده ک بشدت طبیعیه کاش کمی رنگش جون دارتربود

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
یمدت لبت اسکراب شکر انجام بده خیلی رو رنگ لب اثر میزاره

من رنگ لبام خوبه

ولی خوشم نمیاد مهمونی رژم پاک شه

اگه هم شیدینگ کنم یه درجه پر رنگ تر از رنگ لب خودم میخوام

قرمز و... نمیخوامم😅

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2731
چند وقت پیش؟ چه رنگی؟ ترمیم کرد؟ کامل شیدینگ ؟ یا خط لب؟ هزینه اش؟ رنگ اش نرفت؟ مراقبتای قبل و ...

7 ماه قبل انجام دادم

صورتی کمرنگ هس

نه خودم ترمیم نرفتم

کامل شیدینگ لب

هزینش 1500 شد

فعلا که رنگش خوبه

از 4 روز قبلش قرص ضدتبخال خوردم... ولی چون لبم مستعد تبخال بود بعد از شیدینگ تبخال زدم😐

مراقبت بعدش هم تا3 روز نباید آب بخوره و چندروز چرب بشه

رنگش کمرنگ هس ولی وقتی آب میخوره بهش مثلا زیر دوش و استخر و وقتی پماد آد میزنم قشنگتر میشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
من رنگ لبام خوبه ولی خوشم نمیاد مهمونی رژم پاک شه اگه هم شیدینگ کنم یه درجه پر رنگ تر از رنگ لب خو ...

واسه من ب زرشکی حالت بنفش میزد 

یکی قرمز خالص زد اتفاقا قشنگ بود

من میخوام برم اینسری قرمز بزنم اونجوری از ترس دردش فعلا نرفتم

چهارماه انجام دادم سه نیم ملیون هزینه کردم ولی نتیجه انچنان دلخواهی نداشت بعداز یکماه رنگ اصلی نشون ...

چه رنگی زدید؟

من رنگ لبام خوبه

ولی خوشم نمیاد مهمونی و بیرون رژم پاک شه

میخواستم یه درجه پر رنگ تر از رنگ لب خودم میخوام😅اینطور ک شما میگی پس باید پررنگ تر انتخاب کنم‌یعنی؟🤔

چه رنگی؟

اخه قرمز نمیخوام

ضایعه خیلی جیغه😐

2740
چهارماه انجام دادم سه نیم ملیون هزینه کردم ولی نتیجه انچنان دلخواهی نداشت بعداز یکماه رنگ اصلی نشون ...

اگه شیدینگ کردم دیگ‌نمیتونم رژ بزنم؟

چه رنگی زدید؟ من رنگ لبام خوبه ولی خوشم نمیاد مهمونی و بیرون رژم پاک شه میخواستم یه درجه پر رن ...

من صورتی زدم کلا کارشیدینگ کارنچرال هست به عنوان رژلب نمیشه درنظرداشت 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

دوهفته اول ک زخم ورم هستن نمیشه چون باعث عفونت میشه

تا یمدت نمیشه تا زخمش اینا درست بشه پوسته ریزی لب انجام بشه یماه بعدش برید ترمیم دیگه رژ لازم نمیشه

میگم یسریا انقدز قشنگ رو لبشون مونده دیگه رژ لازم نیست جای خوب انجام بدید

2706