2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 اکثرا با جاری رقیبن دوست دارن ازشون کمتر نباشن از همه لحاظ. مخصوصا تو خانواده همسر دوست ندارن ...

دیشب یه افاده ای اینجا میگفت من شاغلم باسوادم جاریم خانه دار و بچه  داره.. من از هر نظر از جاریم بالاترم... یجوری حرف میزد عقده از حرفاش میبارید خواستم یه حرفی بهش بزنم گفتم لعنت برشیطون. بعضیاااا یجوری خودشون رو بالا تر و برتر میبینن که استغفرالله فکر میکنن خدا هستن بقیه هم بنده و نوکرشون. متنفرم از این زنها که حس خود بزرگ بینی و بالاتری و برتری دارن.. حالا بری تو زندگیشون هیچی نیستن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738

ندیدمت اسی

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
2706