2737
2734
عنوان

واقعا چی شده که به اینجا رسیدیم؟💔

169 بازدید | 11 پست

واقعا برام سواله‌ که‌ چرا وقتی یه دختر از یه پسر خوشش‌ میاد تو این جامعه انگار جرم‌ کرده! میشه‌ دختر بده! همه فک میکنن‌ هَوَله. چرا واقعا. انگار ما دل نداریم . احساس نداریم.

جوری شده آدم جرعت‌ نمیکنه بیاد‌ حتی به خانواده خودشم‌ بگه من از فلانی‌ خوشم‌ اومده! تازه هزارتا فکر بد میکنن‌. این وضعیت برام‌ غیر قابل تحمل شده

صرف دوست داشتن هول بودن نیست اصلا. این طبیعیه که آدم عاشق بشه چه دختر چه پسر

اون چیزی که آدم و هول نشوم میده آویزون شدنه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هی

به نظرم ابراز علاقه از سمت دختر بعضی پسرا رو دچار توهم میکنه فقط...

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2740
هی  به نظرم ابراز علاقه از سمت دختر بعضی پسرا رو دچار توهم میکنه فقط...

چه جوری اینجوری نوشتی?

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
چه جوری اینجوری نوشتی?

👩‍🦯یکم سخته حالا اگه خواستی توضیح میدم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

[QUOTE=336461944]👩‍🦯یکم سخته حالا اگه خواستی توضیح میدم[/QUOT

نه ممنونم ولی خیلی باحالع

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼