2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلنا درست کردم، الام جرییات درست کردنش یادم نیست ولی کلا خوشم نیومد خوشمزه نیست،از بیرون هم خرید ...

من خوردم دوست داشتم 

حالا میخوام درست کنم خودم کلا آشپزی دوست دارم

2740
ما با بیسکوییت پتی بور درست میکنیم لابه لاش هم موز و گردو میریزیم

اون دیگه تیرامیسو نیست دسر یا کیک یخچالی بهش میگن.

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
با بیسکوییت لیدی فینگر نخوردید تا حالا؟

گلم ی تیرامیسو بلدم سادس

ب ازای هر لیوان شیر ی زرده تخم مرغ و ی قاشق ارد سفید و میزان دلخواه شکر میزنی

کره هم میزنی

ی ذررره وانیل هم بزن انقد هم میزنی تا غلیظ شه

فقط رسپیش توی تلگرامم بود حذف نضب زدم دقیق میزان مواد یادم نیست

بیسکوییت پتی بور واس لاب لاش استفادع میکنی

دوس داشتی ورقه موز هم میذاری

پنیر خامه ای با خامه صبحانه میزنی تا فرم بگیره یکم پودر قند میزنی میذاری کنار

قهوه  دم میکنی با اب قاطی میکنی بیسکوییتو میغلتونی توش میچینی تو ظرف لایه لایه خامه میزنی اخر سرم روی خامه پودر کاکائو الک میکنی میذاری تو یخچال تا خودشو بگیره بعداز چند ساعت سرو‌کن

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706