2737
2739
عنوان

پسره بهم دست زد

619 بازدید | 39 پست

پایین گودی کمر کجا میشه دقیقا دستشو زد ب اونجا😐منم مریضم حالم خوب نیست به زور داشتم راه میرفتم بهش فحش ناموس دادم ولی رفت خیلی حرومزاده بود

تو کوچمون بودم ی مرده همسن پدرم همش نگام میکرد به رفیقش میگفت خونشون اینجاس؟؟منم گفتم چیو نگاه میکنی اسکل اومدم خونه

چرا اینجوری شده جامعه😐بنظر شما سکوت کنیم بهتره یا جوابشونو بدیم؟

وای منمممممم اسایش نداریم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه شرایطشو داری باید داد و بیداد کنی آبروش بره تو جمع

سکوت باعث میشه این کارو تکرار کنن

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2738

منم بسته به شدت عصبانیتم داد و بیداد میکنم ولی هیچوقت فحش ناموسی نمیدم. واسه خودم بده. با فحش ناموسی برداشتی که ازم میشه قشنگ نیست

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2706