2733
2734

مثلا خودشون طبقه بالا

پدرشوهر اینا طبقه ی پایین

کسی هست که راضی باشه از این وضعیت؟؟

اگه پدرشوهر خیلی ادم حوبی باشه و عروس دوست باشه

من ده ساله هستم. درکل راضی ام ولی خب بدون سختی نمیشه باید تحمل کرد و با سیاست جلو رفت 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اگه فضولی نکنن و چوب تو آستین نکنن و انتظار نداشته باشن کوزتشون بشیم اره خوبه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

من هستم

کاری به هم نداریم من شاید ماهی یه بارم نرم خونشون گاهی مثله همسایه ها توی پله یا حیاط همو می‌بینیم یا اگر کاری داشته باشیم همو صدا میکنیم

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
من خونم جداس یه کوچه فاصله داریم...صبح که بیدار میشم میرم اونجا تا آخر شب..هرروز کارم همینه😂خیلیم د ...

واقعا؟؟دخالتا زیاد نیست باز؟

مادرسوهرت از اونا نیست که خیلییی پسرم پسرم میکنه؟؟

انگار من دزدیمش😅

من ۶سال

آدمای بدی هم نبودن ولی کلا زندگی نکردم فقط تحمل کردم

به هیچ وجه حتی با خانواده ی خودتون تو یه ساختمون نباشین. کلی مسائل حاشیه پیش میاد و اصلا زندگی نمیکنین. اصلا زندگی متاهلی شکل نمیگیره. مسائل حاشیه ممکنه باعث بشه از متن اصلی زندگی دور بشین و از چشم هم بیوفتین

خلاصه میگم. اشتباه محضه. آپارتمان ۴۵ متری اجاره ای مستقل بهتره. و اگر آقا قبول نمیکنه کلا قید این وصلت رو بزنین

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
2706