2733
2734

زخم زبون نزنید حالم به شدت بد هست من بی اراده ام ،از نامزدم کینه به دل دارم ،خیلی هم دعوا کردیم خیلی هم توهین کرده چه کنم ک ولش کنم ،توروخدا هرراهی میدونید بگید ،کل درسهام مونده میشینم سراون کارها ی مسخرش حرص میخونم وقتی هم ولش میکنم شدیدا دلم میگیره وقتی ام هست اونقدرا دیگه مثل سابق حالم خوب نیست 😭😭😭

فقط برو تراپیست تا کمکت کنه ب مرور

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدبختی تو شهرما تراپیست نیست

انلاین عزیزم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

اگه قصدت جدایی هست فورا جداشو گوشنده به اون دلگیری هات بعد یه هفته کم کم عادت میکنی اول باید راهتو پیدا کنی ببینی میخوای جداشی یا نه اگه انتخاب کردی جدایی رو میخوای باید پاش وایستی و الا بعد چند سال دیگه حالت از خودت بهم میخوره که چرا جرات نداشتی جداشی و اگه دویم نداری جداشی برین پیش روانشناس خودم واقعا انتخاب بدی هستم واسه پارتنرم حالم از خودم بهم میخوره خیلی ضریخ زدم بهش😔😪😔😪😔😪

2738