2733
2739

سلام قشنگا امشب میخوام واسه شب ۴۰ ام چله یاسین ختم داشته باشم،دوستان شب اخر چلم هستش دعاگوتونم،توروو خدا دعا کنین شب آخره حاجت روا نشدم  ،لطفااا میشه دعا کنین دست خالی نباشم از چلم ،دوستان گلم اگه هر یک از شما عزیزان حاجتی در دل دارین خوشحال میشن زیر این تاپیک بگین اگه بنده لایق باشم دعا گو هستم ،دوستان اگه حتی پیام هارو دیر جواب بدم بازم دعاگو هستم ،دوستان قشنگم  ،من تا الان هرچی خواستم و باعث شادیم بوده از بچگی نشده متاسفانه ،دوستان گلم  لطفا دعام کنین عشقم که خیلی میخوامش و دلمو بد شکست و راهیم نیست برم سمتش دبگه خودش بیادش دلش با من بشه ،به خود خدا قسم خدا بخواد میشه ولی دیگه من کاری ازم بر نمیاد هر تلاشی کردم دعا کردم ،لطفااا لطفا خواهش میکنم دعام کنین بیادش خودش من دیگه کم آوردم واقعاا بغض داره خفم میکنه و هیچچچچ کاری مطلقا نمیشه بکنم ،لطفا هرکی این پیامو میبینه دعا کنه اون پشیمون شه ،دوستان لطفااا دعام کنین واقعا محتاجشم 💔🥲خیلی کم آوردم و خستم  دعام کنین دوستای قشنگم هیچ امیدی نیس واسم و هیچ راهیم نیس تورو خدا دوستان واقعاا نیاز به دعاتون دارم

امیدوارم حاجت روا شی💌

منم دعا کن 

للَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ٢٥٥ لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ فَمَنْ يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِنْ بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَى لَا انْفِصَامَ لَهَا وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ٢٥٦ اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُمْ مِنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُولَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شفای دخترم زینب لطفا و سلامتیه توراهیم و جورشدن جنسم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
@haniii70     @شبکه۳     @دختر_قهوه_فروش     @دختری_که_جک_ولش ...

سلام🙂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2706