2733
2739

سلام داخل گوگل چیز درستی نمیده میخواستم بدونم حداقل رتبه برای پزشکی و دندون مشهد منطقه دو چقدره  و نهایی ها چقدر باشه؟  چه درسایی معدل نهایی رو بالا میاره؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقه چند؟

واقعا دانشجو پزشکی 🥲 خوشبحالت من دارم دیونه میشم زیادی استرس دارم میخونم از یه طرف مطمعنم میارم از ی طرف میگم انقدر دارم خودمپ اذیت کنم اگ نشه چیکار کنم بشدت اسنرسی شدم دیشب ی جوری حالم بد بود تپش قلب و نفس تنگی و بعدشم دستم بی حس شد خیلی حالم بده موقع هایی ک تلاش نمیکنم از خودم متنفر میشم  نمیدونم چیکار کنم دیگخ

2731
واقعا دانشجو پزشکی 🥲 خوشبحالت من دارم دیونه میشم زیادی استرس دارم میخونم از یه طرف مطمعنم میارم از ...

بنظرم معدل هم خیلی وقت بزار 

قبول میشی قطعا 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
بنظرم معدل هم خیلی وقت بزار  قبول میشی قطعا

اره تمام سعیم اینه مهدل نهاییم هجده تا نوزده باشه و بعد بچسبم ب کنکور  درست بخونم و سه ماه اخر رو کنکور های قبل رو بزنم اما گاهی روحیم از دست میدم و از درس و همه چی میوفتم:) 

2740
ممنون ولی دارو نه:(

پزشکی نداره 

ولی با معدل ۵.۱۹ و درصد ۵۰  هدف بزار

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
اره تمام سعیم اینه مهدل نهاییم هجده تا نوزده باشه و بعد بچسبم ب کنکور  درست بخونم و سه ماه اخر ...

به این فکر کن خیلی دیگه نمونده و تو می تونی موفق بشی و سال دیگه همین جا با افتخار بزنی دانشجو پزشکی 

ناراحت نشیا چند ماه آخر نیا اینجا

پزشکی نداره  ولی با معدل ۵.۱۹ و درصد ۵۰  هدف بزار

❤❤  یکم برام سخت میشه من بزرگسالان میخونم و...  چون ترمی بر میدارم تا الان 16 شایدم اسون باشه نمیدونم ولی ممنون موفق ترین باشی 🫀🤍

به این فکر کن خیلی دیگه نمونده و تو می تونی موفق بشی و سال دیگه همین جا با افتخار بزنی دانشجو پزشکی& ...

نه عزیزم من  امسال کنکور ندارم سال دیگس ولی خیلی کم از گوشی استفاده میکنم ک خودمو عادت بدم مرسی از راهنمایی هات❤😘

❤❤  یکم برام سخت میشه من بزرگسالان میخونم و...  چون ترمی بر میدارم تا الان 16 شایدم اسون ب ...

ببخشید فکر کردم امسال داری سال دیگه که ۶۰ درصد ه همون تشریحی وقت بزار 

ممنونم عزیزم 

موفق باشی 

این چه سایتیه عزیزم؟

این سایت نمی تونم بگم ولی سایت ماز درسته معمولا تخمین رتبه و معدل

2706