2752
2734
عنوان

من بدبخت ترین ادم دنیام

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 31 پست

از من که بدبخت تر نیستی برو تاپیک آخری مو بخون میفهمی لطفا ناشکری نکن همین بهتر ک قبل اینکه ازدواج کنه باهات رفته مرتیکه چه بهتر میری یکیو پیدا می‌کنی ک همه جوره بخوادت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی درد خودشونو دارن کی به من گوش میده

بیخیال ، این همه ادم تو سایت با هم صحبت میکنن کدومشون همچین خرفی زده ؟

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2731
یکیار من با امن ترین آدم زندگیم این مدلی حرف زدم چچنان منو زیر چک و لگد گرفت که تا یکماه دستمو نمیت ...

کاش یه ادم امن تو زندگیم داشتم

یکی بود که ازم گرفتنش:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
همه ی درد خودشونو دارن کی به من گوش میده

میگن اونایی ک خودکشی میکنم وقتی جونشون ب لبشون میرسه میگن خدایا میشه برگردیم

میگن اونایی ک قرص برنج میخورم همه اجزای بدنشون رو بالا میارن

اونایی ک رگ میزنم کلی زجر میکشم تا بمیرم

اونایی ک خودسوزی میکنن جهنم رو با چشم میبینن اگه زنده بمونن ک واویلا

پس قدر زندگیتو بدون

مشکلم همه چیه خانواده کسی که عاشقش بودم و ولم کرد رفت با یه نفر دیگه که اره از من بهتر بود  ...

امضات نوشتی برام دعا کنید  

@دختر_گرانبها     

اگه تاپیکاشو بخونی کلی برات دعا میکنم 

هم کلی متن مفید خوندی هم من کلی برات دعا میکنم 

۵ ساعت اینا وقت بزاری تمومه 

هزار تا صلوات برات میفرستم اگه بخونی 

حالا نمیگم امروز همه رو بخونی تا هرجا که تونستی 

دعاهام گیرا هستنااا ولی خب شرط داره و گفتم 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
کاش یه ادم امن تو زندگیم داشتم یکی بود که ازم گرفتنش:)

امن تر از نی نی سایت

ی عالمه ادمای مهربون ک نشناخته بهت محبت میکنم

خواهر من ب خودت احترام بزار و خودت رو دوست داشته باش

کاش یکی ب من میگفتم اینهمه شکلات نخور بدبخت میشی

از من که بدبخت تر نیستی برو تاپیک آخری مو بخون میفهمی لطفا ناشکری نکن همین بهتر ک قبل اینکه ازدواج ک ...

داشتم تایپیکات رو میخوندم

خیلی ناراحت شدم

توهم مثل من اسیر ادمی شدی که قدرتو نمیدونه

احساس ناکافی بودن بهت میده

خیلی سخته

ایشالله ادمی بیاد تو زندگیت که لایقته و قدرتو میدونه

طلاق بگیر حتی با بچه هم شده 

دوباره شروع کن:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
داشتم تایپیکات رو میخوندم خیلی ناراحت شدم توهم مثل من اسیر ادمی شدی که قدرتو نمیدونه احساس ناکافی ...

ممنوت از همدردیت، نه گلم من نمیتونم جدا شم شروع جدید برا توعه که هنوز اول راهی چون هنوز ازدواج نکردی حتما تو انتخابت دقت کن طرف همه جوره تورو بخواد 

2706