2737
2734
سلام قشنگم ..اگه عمری باشه لایق باشم ب روی چشم .حتما دعاگوتم ک ان شالله آقا اباعبدالحسین سپید بختت ک ...

عشقی😍 عاقبتت بخیر بشه انشاالله 🤲☘️ منظورم هم 4 شنبه 5 شنبه و جمعه همین هفته بود، خوشبخت باشی و موفق🌺❤️

یا حق🖐️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
میشه منم دعا کنید شفا بگیرم؟

چشم قشنگم .ب یادتونم ان شاالله آقا امام زمان زیر نامه ی شفاتونو امضا کنن وآقا امام حسین شفیعتون باشن و سلامتیتون برگرده .الهی آمین🤲

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب دیدم پسرخالم که ازم خواستگاری کرده هم خودش هم مامانش تو خوابم ناراحت بودن

ببرا امضات آیه الکرسی خوندم❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2731
عشقی😍 عاقبتت بخیر بشه انشاالله 🤲☘️ منظورم هم 4 شنبه 5 شنبه و جمعه همین هفته بود، خوشبخت باشی و موف ...

ممنونم گلم از دعای خیرت .نفست حق ..چشم عمری باشه  دعاگوتونم .ان شالله امام حسین یادتون کنن

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
خواب دیدم رفتم مغازه دوتا گل سفید پلاستیکی خریدم بهم ارزون غروخت دوتاش ۶۵تومن،هی هم میگشتم دنبال ک ...

خیره انشاالله خواب خوبیه اگر حاجت داری توکل بخدا روا میشه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
چشم قشنگم .ب یادتونم ان شاالله آقا امام زمان زیر نامه ی شفاتونو امضا کنن وآقا امام حسین شفیعتون باشن ...

عزیزم خانمم حس میکنم شما به درگاه خدا خیلی مقربی میشه برام دعا کنید که زندگیم روبراه بشه چند ماهه زندگیم از هم پاشیده دعا کنید خدا دل شوهرمو نرم کنه و دست از لجبازی برداره.بچه هام از اوارگی نجات پیدا کنن

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2738
عزیزم خانمم حس میکنم شما به درگاه خدا خیلی مقربی میشه برام دعا کنید که زندگیم روبراه بشه چند ماهه زن ...

سلام عزیزم .منم بنده ی روسیاه و گنهکار خدا هستم ..اگه لایق باشم دعاگوام ک ان شااله بحق آبروی خانم فاطمه زهرا زندگیتون پر از آرامش و آسایش و خوشبختی باشه ..و دل همسرتون نرم بشه ب زندگی برگرده.ان شاالله🤲براتون آیت الکرسی و حمد و صلوات می خونم .زیارت عاشورا هم ب یادتونم

سلام عزیزم .منم بنده ی روسیاه و گنهکار خدا هستم ..اگه لایق باشم دعاگوام ک ان شااله بحق آبروی خانم فا ...

فدای قلب مهربونت عزیزم ممنون امیدوارم هرچی از خدا میخای بهتریناش نصیبت بشه

فدای قلب مهربونت عزیزم ممنون امیدوارم هرچی از خدا میخای بهتریناش نصیبت بشه

ممنونم از دعای خیرت گلم .ان شالله هر دعای خیری در حق من کردی خدا هزاااار برابرشو ب زندگی خودت برگردونه .عزیزم 

خیره انشاالله خواب خوبیه اگر حاجت داری توکل بخدا روا میشه

ممنون انشالله

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/