2733
2734
عنوان

به شدت غمگینم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 165 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشده عشقم؟🥲💔

انقد ناراحتم نمتونم گریه کنم دیروز اسباب کشی داشتیم خونه تعمیرات دارع حتی قولنامه ننوشتیم هیچ کی حرفمو قبول نمیکنه وسایلام یه گوشه مونده الانم خونه مردمم اصن حالم خوش نیس

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2731
انقد ناراحتم نمتونم گریه کنم دیروز اسباب کشی داشتیم خونه تعمیرات دارع حتی قولنامه ننوشتیم هیچ کی حرف ...

الهی بمیرم همه چی درست میشه عشقم کارگر بگیرین بیاد کمکتون🥲

سعی میکنی حرف بزنی بدون اینکه اشکت در بیاد... 
2738
ایا ویرگول فحشه? تاییده? چیچیه😐😂💔

گوشیم هنگ کرده بود😄😄😄😄 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
چیکار میکنه💔

اشغال عن سرکاره من خونه مادربزرگمم ازش متنفرم میگم بیا دنبالم میگه میرم خونه کار دارم😑💔

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
انقد ناراحتم نمتونم گریه کنم دیروز اسباب کشی داشتیم خونه تعمیرات دارع حتی قولنامه ننوشتیم هیچ کی حرف ...

یخچالمون خراب شد.الان ۵مین باره.خوب نمی سوزه من از دستش راحت شم.گریه کرم هی خندیدم.یاد پسرای فضولم افتادم.شوهرم اومد با تعمیر کر.درست شد.بعد منو برد کلی یخچال نشونم داد.دلمو اب کردا همیشه همینه.گفت تا قسطا رو بدم یکی میخرم

حالا تا این لکنته کار میکنه نمی خره

تو هم بخند مثل من.وسط گریه هات.بخند.دنیا همین مسخره بازیاست.ب لبخند پسرت بخند

اشغال عن سرکاره من خونه مادربزرگمم ازش متنفرم میگم بیا دنبالم میگه میرم خونه کار دارم😑💔

خونه چیکار داره؟ 

خب سر راش نمیتونه تورو ببره خونه😕

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
2706