2737
2739

خانوما بعده چن ساله دیگ خونه دار شدین

بعده تحمل صبر سختی واقعا ارزش صبر داره؟!

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

هنوز خونه دار نشدیم😁

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۳ ساله ازدواج کردم تازه میخوام صاحب خونه بشم بله صددرصد ارزش داره مگه میشه نداشته باشه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2738

۵ماه بعد از ازدواجم

البته همسرم خودش خونه داشت تو شهرمون اما مجبور شدیم تو شهر محل کار همسرم خونه کرایه کنیم،انقد صابخونه اذیت کرد که به فکر خونه خریدن افتادیم

قطعا ارزش داره،شاید۲،۳سال اول سختی بکشین بدهی زیاد و قسط و وام اذیت کننده باشه اما نهایتا این شمایین که در آرامش خواهید بود یه سقف بالای سر دارین

اسی چندساله ازدواج کردی من همراه و سوهر خوبی ندارم وگرن تا الان ده تاخریده بودیم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
شوهر خوب چی

شوهرم بیش ازحد ولخرج بااینکه مستاجریم فقط و فقط بفکر شکمش کل حقوقش ۸تومن روزی ۲۰۰تومن فقط سیگارکاکاعک نسکافه ی خودشه من خودم سرکارنرم ازگشنگی میمیریم.میگه دنیادوروزه چراخوش نباشم فقطم ب خودش خرج میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم بیش ازحد ولخرج بااینکه مستاجریم فقط و فقط بفکر شکمش کل حقوقش ۸تومن روزی ۲۰۰تومن فقط سیگارکاکاع ...

چ بد سختهههههه انشالا خدا کمکت کنه

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  
چ بد سختهههههه انشالا خدا کمکت کنه

فداتشم شما چندساله خونه ندارین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706