2737
2739
عنوان

چیکار کنم من 🥺🥺🥺🥺چقدر خفیفم من

175 بازدید | 37 پست

تنها اشتباهی که تو این چند سال عمری که از خدا گرفتم همین بود ، ماهاست دارم به این اشتباهم گریه میکنم ، خودخوری میکنم ، هفت کیلو کم کردم ،شدم ۴۴ کیلو

تو رو خدا کامل بخونین راهنماییم کنین

حقیر شدم خیلی

هیچ موقع یادم نمیره ، چرا این حماقت رو کردم

چند سال قبل من یه آقایی رو دیدم خیلی خوشم اومد

خلاصه متوجه نشدم این آقا هم خوشش اومد یا نه 

یه روزی مامانم گفت اجازه میدی این آقا بیاد خواستگاری یا نه

حالا نمیدونم خودش خوشش اومد یا اینکه کسی معرفی کرده بود بهمون

من به مادرم چیزی نگفتم ، گفتم هر چی شما صلاح میدونین ، هر چی شما بگین ، گفت خب ما میگیم فعلا نه داره درس میخونه بعد درس، من بیچاره هم تو دلم موند

خلاصه من تو همین تایم بهترین خواستگارا رو داشتم و به این امید که این آقا که ازدواج نمیکنه همه رو رد کردم ، البته اون آقا تقصیری نداشته ، تقصیر من بوده باید به خانوادم میگفتم اجازه میدادن میشد یا نه

بعد چند ماه من شک کردم ایشون متاهل شده

یقین نداشتم ، به مادرم گفتم ،گفت غیر ممکنه 

دلم طاقت نیاورد ، شمارش رو داشتم با یه اکانت ناشناس رفتم تو تل بهش پیام دادم و تبریک گفتم

واقن متاهل شده بود ، چرا من همچین ریسکی کردم چرا بهش پیام دادم😔😔😔 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

الان چن سالته

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

نگو یکی مزاحم زندگی این آقا میشد

این آقا من رو با اون شخص مزاحم اشتباه گرفته بود

ول کن نبود ، همش میگفت بگو کی هستی 

منه بیچاره چه خریتی کرده بودم توش مونده بودم ، نمیتونستم خودم رو معرفی کنم ، ابروی خودم و خانوادم میرفت اگه معرفی کردم

به اون آقا گفتم به خدا قسم  من مزاحم زندگی شما نیستم

به پدرم قسم ، گفتم من مزاحم نیستم و دیگه هم دوست ندارم به پیام ادامه بدم ،اگه شما هم پیام بدین بلاک میکنم 

گفتش منم میرم رد اکانت فیک رو میزنم ، شکایت میکنم متوجه میشی

مجبور شدم معرفی کنم بگم کی هستم ، چون مطمئنم بودم این کار رو میکنه

2740
الان از جواب رد ناراحتی یا از پیام دادنت؟

از پیام دادنم

هر چقدر خیلی محترمانه و رسمی بود ، اما اگه خانومش میدید زندکیش بهم میریخت چی میشد 

من میشدم خونه خراب کن ، با یه عالمه عذاب وجدان

خواستی مطمن بشی دیگه عب نداره ارزوی خوشبختی کن و حتما قسمتت ی فرد دیگس

نمیدونی که چقدر تخریب شخصیتی شدم

البته ایشون نکردن

خودم کردم

اعتماد به نفسم کم شده

دیگه دوست ندارم ازدواج کنم و خواستگار اجازه بدم😔😔

2706