2737
2739
عنوان

دوسال عقد زیاده؟

102 بازدید | 16 پست

سلام خانما بخاطر شرایط من دوسال میخوام تو عقد بمونم عروسی نگیرم 

بنظرتون تو عقد موندن بده؟ چون سنتی ازدواج کردیم خودم میگم اتفاقا باعث میشه بیشتر اشناشیم 

خدایا شکرت💚🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
۱ سالن زیاده  نهایتش ۶ ماه خیلی بشه ۸ ماه  دوسال واقعا زیاده مشکلات زیادی پیش میاد واست ...

چه مشکلاتی مثلا؟

میدونی ارتودنسی کردم یکی از دندون های جلو باید جای خالی باز کنه مراسم بگیرم عروس با دندون خالی خیلی ضایع میشه برا همون منتظرم ارتودنسی تموم شه ایمپلنت کنم مجبورم ی جورایی

خدایا شکرت💚🙏🏻
عقد یعنی ازدواج یعنی زن و شوهر یعنی اون شوهرته تو هم زنشی دیگه بعد ازدواج آشنایی به چه درد میخوره ...

درسته ولی خب نرفتیم که ی خونه من خونه پدرمم هنوز

خدایا شکرت💚🙏🏻
چه مشکلاتی مثلا؟ میدونی ارتودنسی کردم یکی از دندون های جلو باید جای خالی باز کنه مراسم بگیرم عروس ب ...

ببین اگه خانواده ها گیر باشن 

مثل من میشی 

همسر عقدیم بود ت هفته ی بار اجازه داشتم ببینمش بیشتر نمیتونستم

اگرم نیومد دنبالم میکوبید مادرم ب سرم ک ببین‌ نمیاد دنبالت 

۱۱ باید خونه بودم 

حتی اگه مهمونی داشتن همسرم اینا ۱۰ و نیم‌پا میشدم ک ۱۱ بریم دقیقا بعده خوردن شام من میرفتم از مهمونی هاشون 

کتکم میخوردم سره بیرون رفتن ها 

بیچاره اجازه هم نداشت بیاد از دم در ببینتم 

میومد خونمون ک با ترس دست میدادم بهش چون از نظر خانوادم شکستن حرمت ها بود اگه باهاش میخندیدم یا پیشش مینشستم🙂

ببین اگه خانواده ها گیر باشن  مثل من میشی  همسر عقدیم بود ت هفته ی بار اجازه داشتم ببینم ...

پدرم سخت گیره ولی نه تا این حد مثلا نمیزاره شب بمونه یا من خونه پدرشوهر بمونم ولی دیگه به رفت امدمون گیر نمیده

خدایا شکرت💚🙏🏻
2706