2733
2734
عنوان

اگه میخوای خودکشی کنی ...

302 بازدید | 20 پست

این قرصا رو بخور 

خیلی خوبه🐸

میروی به جهانی دیگر !

منظورم جهانِ شکلات و کاکائو هست 

چیه؟

نکنه فک کردی بهت راهکار میدم؟😐😶

بشین زندگیتو بکن 

همیشه فرصت برای مرگ هست 

ولی زندگی به نظر میاد فقط همین یه باره 

آره جانم 🤝🏻🐸 

لطفاً توهین نکنید قصد بدی نداشتم 

در حال صلح با درون💛

خدا نکشتت 😂 

اتفاقا دیشب واسه پسرم خریدم یه چند تا بسته هم واسه خودم گرفتم گذاشتم بین کتابام که وقتایی که خوابه بخورم 🤣

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2728

اصلا دوس ندارم اینارو اصلاااا

یه پلاستیک الان ازش هست نگاشم نمیکنم،گذاشتم براپسرم

یکم فقط گاهی هوس شکلات صبحانه میکنم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خدا نکشتت 😂  اتفاقا دیشب واسه پسرم خریدم یه چند تا بسته هم واسه خودم گرفتم گذاشتم بین کتابام ...

اخ که اگه بدونی من شیشه شکلات صبحانمو کجا قایم کردم از دست این بچه🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

اینا رو بخوری

۱ هیکلت

۲ قندت

۳ دندونای قشنگت

۵ صورتت

۶ معده

۷ ریزش مو

۸.....

همگی داغون میشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
اخ که اگه بدونی من شیشه شکلات صبحانمو کجا قایم کردم از دست این بوه🤣

پسر من خیلی زرنگه هرجا قایم میکردم برمیداشت 😐😂 

دیگه اینجا رو شوهرم پیشنهاد داد که بذارم 🤣

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
پسر من خیلی زرنگه هرجا قایم میکردم برمیداشت 😐😂  دیگه اینجا رو شوهرم پیشنهاد داد که بذارم 🤣

من گذاشتم لای کابینت بین ماشین لباسشویی و کابینت زیر موکت

اخه شوهرمم ببینه یه ثانیه ای میخورتش😐

من گذاشتم لای کابینت بین ماشین لباسشویی و کابینت زیر موکت اخه شوهرمم ببینه یه ثانیه ای میخورتش😐

یا خدااااا چه جایی 😐🤣 

من شوهرم فقط به چیپس و پفک و نوشابه رحم نمیکنه دیگه به بقیه کاری نداره نمیخوره

یا خدااااا چه جایی 😐🤣  من شوهرم فقط به چیپس و پفک و نوشابه رحم نمیکنه دیگه به بقیه کاری ندار ...

شوهره من فقط موکتارو نمیخوره

پلی من خودم نوشابه و چیپس دوس ندارم فقط همین شکلاتا و کشک

2706