2733
2739
عنوان

بچه کلاس اولی ومشکلات😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 72 پست
منم صدتا فکر میکردم  میگفتم باید ببرمش استثنایی 😄😄😄 این نرم افزار را حتمن بخر  تابست ...

باشه ممنونم

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
اینا واقعا تقصیر معلمه! ما توقع نداریم همه معلمها محشر باشن، ولی بچه ای که اختلال نداره و سالمه، نبا ...

والا معلمشون همش ازم ناراحته میگه مشقاش کامل نیست  زنگ تفریح خوراکی غیر سالم میخره رو در میخواسته خط بکشه.نمیدونم چیکارکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا واقعا تقصیر معلمه! ما توقع نداریم همه معلمها محشر باشن، ولی بچه ای که اختلال نداره و سالمه، نبا ...

دقیقا.

من کلاس اول دخترم سر صدا کشی خیلی اذیتم‌میکرد منم‌داغون شده بودم معلمش گفت اصلا جای حرص خوردن نداره شما همین‌روش تمرین و تکرار خودتو پیش برو هیچ اجباری نیست همه ی دانش آموزا تو یه سطح باشن همینکه یاد میگیرن و پیشرفت میکنن خوبه.

دیگه منم ریلکس شدم‌خداروشکر خوب شد 

2731

تعطیلات عید که شده بچه ها درس هایی که خوندن رااگه تمرین نکنن فراموششون میشده تمرین کن احتمالا هم معلمه میخاد یک پولی هم بگیره اگه میدونی نیازه بفرست شماکه هزینه کردی 

بچه خواهرمن کلاس اول مدرسه دولتیه معلمش خیلی خوبه اینقدر وقت میذاره و تمرین میکنه با بچه ها

تعجب میکنم تعداد بچه ها تو غیر انتفاعی آنقدر زیاده من دخترم سال دومشه دولتی میره کلاس اول سی و دو نفر بودن من کلی خودزنی کردم ک چرا انقدر زیادن 😅تازه همون اوایل دونفر از کلاس رفتن خونشون جابجا شد ولی معلم دخترم به حدییییییی عالییییییییییییی بود ک نگم بین معلم های کلاس اول کل منطقه نمونه شد و بهش هدیه دادن همش با بازی و داستان به بچه ها درس میداد اوایل دختر منم مشکل داشت میگفت فقط و فقط بازی با بازی بهش یاد بده ریاضی رو املا رو روان خوانی رو کلی ایده بازی تو پیج های مختلف هست خانم روحی خانم اقاحسنی و..... خودت باهاش کار کن عزیزم بعد عید هم طبیعیه فراموش کرده فصل بهارم هست هم بچه ها خواب الوده میشن هم بی حال صبور باش معلم دخترم هميشه اینارو میگفت به مادرا

والا معلمشون همش ازم ناراحته میگه مشقاش کامل نیست  زنگ تفریح خوراکی غیر سالم میخره رو در میخواس ...

خب خوراکی سالم دادن با توجه به تذکرهای قبلی وظیفه شما بوده. وزارت بهداشت و آموزش و پرورش اخیرا خیلی تاکید کردن. بازیگوشیهای داخل مدرسه هم به عر حال باید به گوش والدین برسه. اما کامل نبودن تکالیف، معلم فقط باید بررسی کنه شاگردش چرا کامل ننوشته، تشویق و تنبیه با اونه و دانش آموز باید بفهمه مسئولیت تکالیفش با خودشه. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738
دقیقا. من کلاس اول دخترم سر صدا کشی خیلی اذیتم‌میکرد منم‌داغون شده بودم معلمش گفت اصلا جای حرص خورد ...

ببین چقدر این مدل رفتار خوبه!

حالا فرض کن معلم نابلد، دائم به مادر پیام میده و بهش میگه بچه مشکل داره، کار کنید، یاد نمیگیره...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
ببین چقدر این مدل رفتار خوبه! حالا فرض کن معلم نابلد، دائم به مادر پیام میده و بهش میگه بچه مشکل دا ...

دقیقا..وقتی یه پیام ازگروه شون میاد دست وپام یخ میزنه ک بازپسرم چی رو بلدنیست یاجواب نداده..استرسی شدم..چندوقت پیش پیام داده بود پسرتون ب کلاس تقویتی احتیاج داره..بعدویس داده معلمش ک هرچی توضیح میدم متوجه نمیشه ولی بقیه بچه ها درحدعالی هستن جز۳نفر..فیلمای بازیشون هم راجب فارسی وریاضی..اصلااون سه نفر رو نمیاره..من هیچوقت ندیدم بااونا هم بازی کلمات انجام بده درحالی ک اتفاقااونا ازهمه واجبترن بلکه بابازی یادبگیرن..فقط بچه هایی ک درحدعالی هستن داخل بازیشون هستن..باید به معلمشون بگم این نکته رو

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
دقیقا..وقتی یه پیام ازگروه شون میاد دست وپام یخ میزنه ک بازپسرم چی رو بلدنیست یاجواب نداده..استرسی ش ...

خدا عقلش بده

این مطالب رو بنویس، سال تحصیلی که تموم شد، کارنانه دادن به ندیر بگو

الان اگه بگی معلم لج میکنه

خب خوراکی سالم دادن با توجه به تذکرهای قبلی وظیفه شما بوده. وزارت بهداشت و آموزش و پرورش اخیرا خیلی ...

وظیفه منه ولی نه وقتی مدرسه خودش میفروشه. بنظرم باید دکه مدرسه کنترل شه.معلم بجای ایراد گرفتن از مادراباید نظرشو به مدیر بگه

وظیفه منه ولی نه وقتی مدرسه خودش میفروشه. بنظرم باید دکه مدرسه کنترل شه.معلم بجای ایراد گرفتن از ماد ...

چقدر ضایع اس اون مدرسه  

خدا بهت صبر بده