2733
2734
عنوان

بچه کلاس اولی ومشکلات😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 72 پست
چرا حس میکنم معلمش زیاد گیر میده؟  مطمئنی توی کلاس به پسرت استرس نمیده؟  یه روز برو سرکل ...

نه فکرنکنم

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه غیرانتفاعی نوشتی ۲۶ نفرن ....تو عید نباید آموزش تعطیل میکردی باید هر روز باهاش ریاضی و روان خوا ...

تعطیل نکردم اصلا..کلی کاربرگ فرستاده بود حل کنن..پیک ادینه هم داشتن..خودم حواسم بود اگر کارنکنم همه چی رو یادش میره

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2728
نه معلمش خدایی کم نمیزاره..هرروز فیلم کاراشومیفرسته گروه

امسال که گذشت این یه ماهو یه مقدار بیشتر براش وقت بزار ولی تابستون کتابخونه ثبت نامش کن دایره ی لغاتش گسترده بشه کلاس چرتکه هم حتما ثبت نامش کن

اسی بعد از عید چهار تا حرف الفبای سخت مونده که لغت ها سخت میشه

ریاضی هم بعد از عید سخت تر میشه

اوایل سال که زیاد درسی نیست

شاید کلا عید رهاش کرده بودی.

به حرف روانشناس ها گوش نکن 

میگن عید و تابستون بچه باید خوشی کنه

من خیلی تجربه دارم.

عزیزم ولشون کنی همه چی یادشون میره.

تابستون امسال باهاش مرور و دوره کن

2740
انگار من تاپیک زدم. اعصابم سر مشق نوشتن خورده فقط بازی میکنه نمینویسه کارنمیکنه

اینا واقعا تقصیر معلمه! ما توقع نداریم همه معلمها محشر باشن، ولی بچه ای که اختلال نداره و سالمه، نباید مادرش حرص درس خوندن و تولیف نوشتنش رو بخوره.

ادامه این روند باعث میشه بچه هیچوقت مسئولیت پذیر بار نیاد.

مشقتو ننوشتی عزیزم؟ چرا ؟ میخوای کمکت کنم یه ذره؟...همین! فردا میره مدرسه و معلم خودش رو تنبیه میکنه نه جملات قصار نثار مادرش بکنه بگه والدینتون بیخیالن...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
تو سنجش چی گفتن بهتون؟ قبل از مدرسه چه کلاس هایی می رفته؟؟ کتاب قصه داره؟؟؟ خیلی اهل مهمونی رفتن ...

نه بابا اصلا فقط اخرهفته هااونم شاید

سنجش ک همه چی نرمال بود ولی معلمشون میگ سنجشای ایران ب دردنمیخوره والکی ردمیکنن راستم میگه.‌.هیچ کلاسی نرفته..کتاب قصه داره ولی نمیخونه

با اینکه مدرسه‌ی غیردولتی‌ان ولی بازم تعدادشون کم نیست. کلاس اول کلاً اینجوریه که جدا از مدرسه خودت هم باید تو خونه باهاش کار کنی و چون تعدادشون زیاده حتما باید این کار رو بکنی. ولی جدا از همه‌ی این‌ها به نظرم بهتره از نظر وجود اختلالات یادگیری بررسی بشه. 

من دخترمو پیش دبستانی نفرستادم ولی از همون اول شاگرد سطح بالای کلاسشون بود به نظر من پیش دبستانی اصل ...

خوب یک کاری کردی.

منظور من هم همین است.

بچه نباید رها باشه

یک آموزشی باید ببینه

خوب خیلی از مهدها کلاس چرتکه و زبان دارن

بستگی داره

من اسم کلاس خاصی نیاوردم که تبلیغ نشه 

ولی چرتکه هم عالیه

2706