2733
2734
عنوان

بچه کلاس اولی ومشکلات😓

1181 بازدید | 72 پست

پسرم تاقبل عیدخوب بود نه عالی ولی خب...ولی ازبعدعید ریاضیش ضعیف شده..دوسه روزیکبارمعلمش پیام میده تمرین کن باهاش..دفترشوببین چقدغلط داره🥲🥲بایدبیاد پیشم کلاس تقویتی و...منم تاجاییک بتونم تمرین دارم باهاش..توخونه سریع وخوب مینویسه نمیدونم چرا میره مدرسه انگارهمه چی یادش میره..روان خوانیشم زیادتعریفی نداره..انقد کلمات رومیکشه انگار ماه اوله ک صداکشی میکردن میخوندن..سال داره تموم میشه ولی پسرمن هنوز😮‍💨😮‍💨بخدا روحیم خراب میشه اینجوری میکنه افسردگی میگیرم..معلمش میگ فقط۳نفرتوکلاس اینجوری ان بقیه ان عالی ان..ایناروک میگ من بدتر روانم میریزه بهم میگم ب خودم پسرم یعنی خنگه😭😭چیکارکنم اخه..مدرسه غیرانتفاعی ثبت نامش‌کردم ک پایه اول خوب یادبگیره..کلا۲۶نفرن توکلاس

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۶ نفر برای غیرانتفاعی زیاده

معلم داره کم میذاره...حالا شما مجبوری الان کمکاری اونو جبران کنی. فقط با بازی تمرین ریاضی یادش بده

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731
پیش دبستانی رفته؟

اره مثلا ولی خاله بازی بود بیشتر

دولتی نوشته بودمش..چون گفتم پیش مهم نیس زیاد

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2738

چقد زیاده تعدادشون.خوبه غیرانتفاعیه‌‌ ‌ احتمالا یه چیزی رو‌سرکلاس نفهمیده. و اون قسمت براش گره شده. براش فیلم های تو‌ اینستا رو بزار ببینه‌ .یه معلم خیلی خوب کلاس اولی  تووی اینستا پیج داره  به اسم تقیخانی. اونو دنبال کن خیلی خوبه . عالی درس میده. منم پارسال پسرم اول بود. یه تاپیکم زدم پارسال درمورد پسرم که نگران بودم

هیچم   هیچ
۲۶ نفر برای غیرانتفاعی زیاده معلم داره کم میذاره...حالا شما مجبوری الان کمکاری اونو جبران کنی. فقط ...

نه معلمش خدایی کم نمیزاره..هرروز فیلم کاراشومیفرسته گروه

اتفاقا پیش دبستانی خیلی خیلی مهم است. بجه هر چی کوچک تر باشه زودتر یاد می گیره

من دخترمو پیش دبستانی نفرستادم ولی از همون اول شاگرد سطح بالای کلاسشون بود به نظر من پیش دبستانی اصلا مهم نیست من از چهارسال و نیمگی چرتکه میبردمش تاثیرش چند برابر پیش دبستانی بود

2706