2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آلفا پیدا کنی خوبه عوارض نداره من قبلا خوردم ولی گلوریا نگیر آدم و داغون می‌کنه خیلییییییی لاغر میشی ...

الفا صورتم رو هم لاغر میکنه؟میخوام ده کیلو کم کن مخصوصا شکم وپهلو

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
آلفا پیدا کنی خوبه عوارض نداره من قبلا خوردم ولی گلوریا نگیر آدم و داغون می‌کنه خیلییییییی لاغر میشی ...

چجوری لاغر میکنه 

من می‌خوام ۵ کیلو لاغر شم 

دسشویی رو زیاد میکنه یا اشتها رو کم میکنه؟؟؟

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
منم میخوام صورتم لاغر شه 

من نمیخوام لاغر بشه صورتم

فقط پهلو شکم دارم اینا برن اندام عالیه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
یهنی چی داغون میشی؟ چجوری میشه یعنی ؟ 

خیلی بیخوابی داره مدام امروزین رو هزاررهههه یک ثانیه نمیتونی بیکار بشینی دلت میخواد هی حرف بزنی فقطططططط ثانیه ب ثانیه تشنه میشی ولی اشتهات صفر میشه در ماه ده کیلو هم کم می‌کنی ولی بیخوابیش تا دو روز اذیتت می‌کنه 

2706