2737
2739
عنوان

ایا خواسته ی من از همسرم پرتوقعی و نامعقوله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 26 پست

اگه نخرید، خودت بخر ولی خب تا مدتها از مشارکتت تو مسائل مالی کم کن

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
کمی خودت رو بکش کنار.  از ایفون بگذر اما به خرج خونه هم کار نداشته باش.  پس انداز کامل برا ...

مخارج خونه با خودشه صفرتا صد ولی منم هرچی کار کردم از اول گذاشتم رو پول پیش خونه و مخارج خودم

خداجون شکرت...💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مخارج خونه با خودشه صفرتا صد ولی منم هرچی کار کردم از اول گذاشتم رو پول پیش خونه و مخارج خودم

از این به بعد رفتارت تغییر بده تا متوجه اشتباهش بشه توقعش خیلی بالا بردی به کلی وظایف شوهری را فراموش کرده 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n

به همسرت حق میدم چون خودت احمقانه رفتار کردی و پر روش کردی  حالا چرا دعوا فقط ی جمله با لبخند بگو بهش بگو من اگه میدونستم تو به زنی که نه طلا براش خریدی نه مراسم حتی پول پیش خونه و عوض کردن ماشینو داده وعاشقانه دوستت داره میگی پرتوقع رفتارم عاقلانه تر ومنطقی تر بود بعدم دیگه از درآمدت بهش پول نده همیشه قسطی ی چیزی بردار مثلا همین گوشی و ...که هیچ وقت ازت توقع مادی نداشته باشه بعدم هرماه برای خودت پس انداز مخفی داشته باش فقط مراقب باش سر لج نیافته وبا کارکردنت مخالفت نکنه

2740

خب صاحبخانه ایشون رومی شناسه و پول عملا برای ایشونه.  کار کردی و دو دستی دادی بهش.  مدرک که ندارید.  خرج خودتون هم که می دهید 

ماشالله هر تاپیکی میرم تا جلوتر از من رفتی و نظرهم دادی😂

ببخشید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.