2733
2739

مهم اینه دوستاش کین.اگر دخترای خوبین و خانوادهاشونو میشناسین و در تماسین زیاد سخت گیری نکنین.بعدش کجا میخوان برن.والا من میخوام برم بیرون جایی نیست مگر اینکه هفته ای یکبار برن بیرون پیتزایی چیزی بخورن.

دختر من همش میگه حوصله ام سر رفت .حتی به کنکور هم اهمیت نمیده میگه اونایی که خوندن چی شدن و..

اگر هنری چیزی دوس داره بزار دنبال کنه به عنوان شغل آینده اش .کنکور آدم رو نابود میکنه راستش رو بخوام بگم من ۱۶ سالم بود اصلا آزادی نداشتم با اینکه مادرم دوست هامو می‌شناخت و رابطه ام با مادرم بد شد و کلی مشکل ایجاد شد و کلا با خانواده لج افتادم و خود زنی میکردم و.. رفتم سراغ ی پسری و مثل چی الان پشیمونم ای کاش میمیردم و نمی‌رفتم خداروشکر اتفاقی برام نیوفتاد ولی خیلی پشیمونم الان نزدیک به ۲۲ سالمه بنظرم بزارید بره بیرون ولی دوست هاشو خیلی خوب بشناسید یا خودتون باهاش برید بیرون ولی ازشون جدا بشید از دور حواستون باشید خیلی هم آزاد نزارید گرگ زیاده 

#انسانیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ۱۷ سالمه 

در حدی که به درسام لطمه نخوره به رفقا میرم بیرون 

مثلا در یک سال مگر شاید دو سه بار بریم 

چون درسا زیاده و حجیمه نمیتونم هر روز برم 

اما خب جایی مثل پارک بانوان و استخر و اینا هم میریم که یه تنوعی بشه 

در خصوص ازاد بودن باید بگم که محدودیتی ندارم اما خودم صلاح میدونم که دیگه اگه بخوام با رفقا برم بیرون بین ساعت ۵ تا ۸ باشه مامانم مثلا میگه تا ۹ باشی هم عیبی نداره ولی من خودم صلاح نمیدونم و زودتر میام، یه سری چیزا رو ادم خودش باید بفهمه و... 

2728
دخترم گرافیک میخونه یا میگه بریم عکاسی یا وسایل بخریم و...یه وقتایی با خودم میریم یه وقتایی واقعا نم ...

آخی منم گرافیک خوندم الان یکی از بهترین دوران زندگیش میتونه باشه

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

من سالی نهایتا 2 بار با دوستام برم بیرون اونم ب زور تازه مامانم خانواده هاشونم میشناسه بیرونم رفته باهاشون آدمای خوبین ولی خب یکیشون آخرین بار ک رفتیم بیرون سال سرش نبود مامانم گفت دیگ نمیزارک باهاشون بری بیرون 😔💔

این در حالیه ک اونا تنها دوستای منن و من هم 18سالمه ...

دختر من همش میگه حوصله ام سر رفت .حتی به کنکور هم اهمیت نمیده میگه اونایی که خوندن چی شدن و..

من یه صحبتی از دکتر هلاکویی شنیدم که میگفت  بچه ها ۴ دیوار باید دورشون باشه تا زندگی شاد و خوبی داشته باشن اگر یکی از این ۴ دیوار نباشه به اینده شون لطمه میخوره

یکی دوست و روابط اجتماعی ،ورزش،موسیقی،درس

خودم یه تک فرزند ۱۴ ساله دارم که با رعایت همین روش خدارو شکر بچه شاد و زرنگی و درسخونی شده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740
خب چه اشکلی داره از نظرتون که بیرون بره؟یکم محدودیت واسش بزارین ولی من خودم تا الان خیلی کم با دوست ...

خوب میره ولی از یه طرف شوهرم از یه طرف مادرم غر میزنن تو خیلی آزاد گذاشتی یعنی دخترم یه خطای کوچیک کنه همه منو متهم میکنن از این میترسم.

برا همین تاپیک زدم ببینم اشتباه از منه یا نه؟

اگه خواست بره با دوستاش بیرون بزار بره... من تو اون سن که بودم زیاد آزادی نداشتم و زیاد نتونستم با دوستام وقت بگذرونم الان که ۲۲ سالمه کسی بهم کاری نداره ولی نه دیگه حوصله دارم نه دوستی برام مونده

خوب میره ولی از یه طرف شوهرم از یه طرف مادرم غر میزنن تو خیلی آزاد گذاشتی یعنی دخترم یه خطای کوچیک ک ...

خب نمیشه که کلا نذارید بره بیرون

میگم که اگه خیلی سخت گیری کنید نتیجه عکس میده ازادی بیش از حد خوب نیست ولی ازادی تا یه حدی واقعا لازمه بچه مستقل بشه روابط اجتماعیش بره بالا وگرنه خیلی ضربه میخوره چن سال دیگه

من خودم همشو تجربه کردم

2706