2733
2734
عنوان

چی در جواب این آدم بگم

202 بازدید | 8 پست

ما زنگ اولمون چند یکساعت قبلش امتحان دادیم هیچکاری نداشتیم و معلم داشت برگه صحیح میکرد منم اجازه گرفتم رفتم تو حیاط درس بخونم چون فردا امتحان فیزیک داریم دوفصل

بعدمن یک فصلو خوندم ولی سوال حل نکردم

گذاشتم واسه خونه

زنگ تفریح که خورد رفتم بالا ینفر از همکلاسی هام گفت چیزی خوندی گفتم اره یه فصلو 

گفت واییی چجوری انقد سریع درس میخونی و اینا 

بعد شروع کرد به اینکه تو هیچی نمیفهمی ازش فقط سریع روخونی میکنی 

درحالی که نمره های من از اون بالاتره

بعد دوباره یه زنگ دیگم معلممون نبود دوباره من رفتم حیاط بعضیا اومدن اون طرف هم اومد که باز میگف خیلی سریع درس میخونی و اینا هیچی نمیفهمی بعد یکی از بچه ها گفت که نمره هاش کامله اگه نمیفهمید که کامل نبود

این حرفو همیشه بمن میزنن که تو سریع درس میخونی ولی نمیدونم درجواب چی بگم امروزم اصن قفل کرده بود چیبگم از حسودیش توهین کرد بهم

چیکار کنم جلو این آدما

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر خوب اولا جواب خاصی نمیخواد بگو مدل خوندن من بلاخره اینه خداروشکر نمره هامم به اندازه خوندنم راضیم میکنه. سریع میخونم اما مفهومی میخونم. خودم راضی ام.  بعدم تو نباید الان اینجا باشی که باید می درس و مشقت باشی عزیزم‌ ☺️

عزیزم چون اکثرا با چند دور خوندن تو ذهنشون میمونه براش عجیب بوده که تو زود به خاطر می‌سپاری 

اون نسبت به خودش و اکثریت اینطور گفته کلا از زاویه دید خودش این حرفو زده 

به‌نظرم توهینی نکرده ناراحت نباش فقط براش عجیبه 

از کنار حرفش بگذره دلیلی نداره برا هر چیزی جواب بدیم بعدن هم نمراتت به گوشش میرسه 

2740