2733
2739

من الان هیچ وقت نمیتونم ببخشم هیچوقت هم حلالش نمیکنم و اون هم امروزفوت کرده اینم بگم همیشه هم گفته بودم حتی بمیره هم حلالش نمیکنم نمیدونم ولی حالم یجوری شذه ولی بازم نمیتونم حلالش کنم

هستن چند تا ادم اینطوری ولی نمیتونم ببخشمشون حتی میشه گفت با مرگشون خوشحال میشم در اینحد بهم بدی کردن

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منکه حلال نکردم و نخواهم کرد

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740

عزیزم خواهش میکنم روح خودتو درگیر نکن ،،تو ببخش اگه کاری ک در حقت کرده قابل بخشش نباشه مطمعن باش خدا از حق بندش نمیگذره تو بخاطر آرامش خودت بگو خدایا من بخشیدم ،، تو نامه اعمالش ثبت شده مطمعن باش حقت ب گردنش باشه جوابشو خدا میگیره

همینکه حالت یه جوری شده نشونه خوبیه 

دل خوبی دارید 

پس حلالش کنید 

دستش از دنیا کوتاه 

خودش هم پشیمون اما الان هیچ کاری از دستش بر نمیاد

خودمون هم یک روز میریم‌ 

حلال کن تا گره از کار خودت هم باز بشه به خاطر پاکی که داری 

2706