2777
2789

سنی ندارم قدم ۱۵۵ وزنم ۶۲😭😭😭😭😭😭

بازو و شکم خیلی دارم 😭😭😭

شرایط باشگاه رفتن ندارم اصلا هزینشم ندارم

گشنم که میشه جلوی خودمو نمیتونم بگیرم خیلی خسته شدم خیلی 😭😭😭

تورو خدا راه لاغری دارید بگید خسته شدم دیگه 😭😭قرص لاغری که قیمتش مناسب باشه سراغ ندارید؟ 😭😭😭

کاربری دست 4 نفر هست ، اعصاب ندارم فحش بدی توهین کنی نینی یار تگ میکنم 

بیا تاپیک اخرم باهم پیش بریم

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم بگیر نون و برنجتو‌کم‌ کن

سالاد بخور موقع گشنگیت

منم مثل خودتم‌وزنم تازه ۸۰ هس

۱۰ روزه شروع کردم ۲ کیلو کم کردم

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲

قرص اراده

قرص همت

این دوتارو داشته باشی تا اخر تابستون لاغر میشی

هر روز ورزش کن توی خونه 

من یه فلش خریدم اهنگ های تصویری زومبارو از تلگرام ریختم روی فلش میذارم توی tv و ورزش میکنم تاحالا ک خوب پیش رفتم

دمنوش ابلیمو و زنجبیلم بخور تا متابولیسم بدنت سریع تر کار کنه

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘