2733
2734
عنوان

اسنپه قصدش خیر بود یا چی

249 بازدید | 27 پست

بعد از مدرسه اسنپ گرفتم برم خونه بعد با صمیمی ترین دوستم دعوام شد همه ی حرمت ها برداشته شد بینمون

یه اهنگ پلی شد یادم افتاد که تو ماشن تو شمال باهم خوندیم این اهنگو بعد گریه افتادم

پسره پرسید چی شده منم خیلی دوست داشتم با یکی حرف بزنم و خالی شم 

شروع کردم تعریف کردن و اشک ریختن رفت برام اب گرفت گفت بخور خشکله به هیچ جات نباشه ک.ون لق همه

وقتی اینو گفت عصبی شدم گفتم چه طرز حرف زدنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه بی ادب😐

😂😂😂😂پسرا اینطوری دلداری میدن یعنی! 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2740

ایییییش این چه مسخره بازیه آخه بخاطر دوست تو هرمکانی فاز ورمیدارین🤮

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
2706