2737
2739
عنوان

حرم امام رضا هستم دوستان لایق باشم بفرمایید ک اسمتونو ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 221 پست
عزیزه دلم قربونت برم ممنون ک یادم کردی .امام رضا ضامن حاجت رواییت و خوشبختیت بشه گلم.

عزیزدلمی خدانکنه آبجی مهربونم

همچنین 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیارت قبول عزیزم .التماس دعا .برای حاجت روایی کل سایت و حاجت روایی خواهر   عزیزم ک منم تگ کرده  @نون_بربریییی    جونم  رو ویژه دعا کن .سهیلام منم یاد کن

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2728
زیارت قبول عزیزم .التماس دعا .برای حاجت روایی کل سایت و حاجت روایی خواهر   عزیزم ک منم تگ کرده ...

🧡😍فدای محبتت بشم خدا به دلت نگاه کنه و حاجتتو بده مهربون🥺

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
🧡😍فدای محبتت بشم خدا به دلت نگاه کنه و حاجتتو بده مهربون🥺

خدا نکنه قشنگم ..ان شالله عاقبت بخیر و سپید بخت بشی بحق امام حسین هر چ زودتر خبر حاجت رواییتو بدی .عروس بشی ان شالله🤲

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2740
برای @nazroz20   برا همیشه برن کرمانشاه @نخودسیاه   سلامتی @sssui   پیام ...

خوش قلب آبجی مرسی به یادمی خوشگلم ،دعا گوتممم قشنگم ،استارتر عزیز لطفا دعا میکنین برسم بهش دلمو شکست دعا میکنی خودش بیاد سمتم دلم گرفته

خوش قلب آبجی مرسی به یادمی خوشگلم ،دعا گوتممم قشنگم ،استارتر عزیز لطفا دعا میکنین برسم بهش دلمو شکست ...

عزیزدلمییی

ایشالا حاجتروا شی 

تروخداااا منو بگو برا کار همسرم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

میشه اگه قابل بدونی منو هم دعاکنی🙏🏻

rooyaietalkhسابق هستم.کاربریم بخاطر حرف حق ترکید 🥰😇ّ.زندگیه من فرازووشیب های زیادی داشته که سختیاش بیشتربوده.ولی هیچوقت لبخندازرولبم پاک نشده .یه دختردارم که تموم زندگیمه.ممنون میشم اگه قابل بدونی یه صلوات واسه دخترم وخوشبختیم مهمون دلم کنی.😍
2706