2737
2739
عنوان

افسردگی

89 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من حدود دوسه ساله افسردگی دارم دکتر رفتم خوب نشدم حالم ی روزایی خیلی بدمیشه

شاید تعداد روزهایی ک شادم یا خوشحال خیلی کم باشه

مشکلات پشت سر هم برام بوجود اومده وقابل حل نیست

منم توان ادامه دادن ندارم هرروز صبح ک از خواب پا میشم میگم کاش مرده بودم😔

تا چند وقت میخواستم خودکشی کنم ولی وقتی راجع بهش خوندم دیدم نمیتونم 

ولی توان ادامه زندگی هم ندارم 

دوستان مشکلات هرکسی برا خودش بزرگه حتی اگه برا ما چیزی نباشه 

خلاصه ک دیگ هیجی خوشحالم نمیکنه توان جنگیدن هم ندارم دیگ😔

چیکار کنم ای خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجوریم خیلی دارم غذاب میکشم دیگه انگار هیچ جوره به دنیای عادی برنمیگردم خیلی خسته شدم😭😭😭😭

حسبی الله♥                                                                 

فهمیدی به منم بگو‌البته من چند جلسس دارم میرم پسش روانشناس به مراتب بهتر از روانپزشکه تونستم دوز قرص هامو با مشورت کنم ته دلم حالم اصلا خوب نیست اما نمادین میریم کلاش ورزش آرایشگاه کاشت ناخن  دابسمش درست میکنم نمادین می‌خندم خودمو خوشحال نشون میدم ببینن تهش چیه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
آره واقعا برام سواله چرا خوب نمیشیم اطرافمون هم ک پر از آدمای سمی هست 

هر روز تلاش میکنم هر روز به خودم قول میدم که از فردا خوب میشم ولی نمیشه خیلی خسته شدم واقعا دیگه تحمل این حالم واسم سخته خستم ازاینکه هرروزمو اینجوری بگذرونم😭

حسبی الله♥                                                                 
چرا اینجوری شد من دختر شادیم بودم ولی نمیدونم ی دفعه چی شد

منم شاد بودم زندگیم میکردم یدفعه نمیدونم چرا انقد داغون شدم که حتی نمیتونم زندگی کنم

خوشبحال اونایی که حالشون خوبه

حسبی الله♥