2737
2734

دوتا سقط داشتم اولی پوچ دومی ایست قلبی تو ۹ هفته .سه ماه بعد سقط دومی باردار شدم الان ۸ هفتم.خیلی نگرانم میگم نکنه چیزی بشه من ندونم اخه شیاف اینا میذارن خدای نکرده زبونم لال میگم اگه طوریش بشه از کجا باید بفهمم شیاف ک نمیذاره لکه اینا بیاد تروخدا التماستون میکنم برا سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات بفرستین خداانشالله حاجت دل همتونو بده

فقط میگم عدم آرامش خطر مجدد ، هرجور بلدی آروم باش

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هر روز سوره حجرات رو بخونید برای جلوگیری از سقط توصیه شده . سویق هم بخورید 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

معمولا کسایی که سقط دارن بهشون میگن آسپرین بخورن حتما به دکترت بگو ببین چی میگه

و خیلی بهتره زیر نظر دکتر پریناتولوژیست باشی

توکلت به خدا باشه ان شاءاله صحیح و سلامت به دنیاش میاری

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

نگران نباش چون دوتا تجربه بد داشتی الان اینجوری فکری شدی 

به امید خدا این صحیح و سلامت برات میمانه 😍

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

من متوجه منظورتون نشدم

اما نگران نباشید ، نگهدارنده خداست

ب خودش توکل کنید

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
2740

دکترت برات امپول انوکساپارین تجویز نکرده؟علت اون دوتا سقط چی بوده؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
2706