2733
2734
عنوان

دوستان پسرای من حرف خیلی زشت زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 33 پست
باید کاری کنی کم کم یادش بره ذهنش رو منحرف کن  چیز جدید یادش بده بازی جدید  اگر تکرار ک ...

اشتباه کردم با صدای بلند داشتم میدیدم اونا داشتن بازی می‌کردن فکر نمیکردم حواسشون باشه

خیلی بی محلی کردم بخدا 

دو روز دیگه میخوان برن مدرسه خیلی زشته این حرفا

اول خودت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

باید حواسشونو پرت میکردی مثلا اون کلمه رو با یه کلمه جایگزین میکردی

مثلا میگفتی جونی آره بیاید براتون آهنگ جونی بذارم بعد آهنگ شاد لیلا فروهر جونی جونم میذاشتی باهاش میرقصیدندیادشون میرفت 

ما بچه بودیم هروقت فحش یاد میگرفتیم یا فحش میدادیم مادرمون با این روش حواسمونو پرت میکرد 

2740
بچه های خودم هستن😅

بی محلی و کم توجهی خوبه نتیجه میده

نه بابا چی میخواد بشه 

و توضیح بده که اگه حرف بزنی دهنت بوی بد میگیره

لااقل میزدی دستش بعد دستشو میزد به دهن و بدنش همه جاش خارش میگرفت  شوخی میکنمااااا😂😂😂

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بی محلی و کم توجهی خوبه نتیجه میده نه بابا چی میخواد بشه  و توضیح بده که اگه حرف بزنی دهنت بو ...

هی گفتم اگه بگی از مدرسه اخراج میشی

اگه بگی هیچ کس دوست نداره

اگه بگی خدا باهات قهر میکنه

اگه بگی اسباب بازی نمیخرم

و...

آخرش هم تکرار میکردن

اول خودت!
باید حواسشونو پرت میکردی مثلا اون کلمه رو با یه کلمه جایگزین میکردی مثلا میگفتی جونی آره بیاید برات ...

من فکر کنم یک هفته هست تمام روش های ممکن جز کتک رو امتحان کردم

نمیدونم چرا کار خوب رو انقدر سریع یاد نمیگیرن😒

اول خودت!
هی گفتم اگه بگی از مدرسه اخراج میشی اگه بگی هیچ کس دوست نداره اگه بگی خدا باهات قهر میکنه اگه بگی ...

شما نمیتونی گوش بچه رو بگیری که نشنوه چون هرچی محیط بزرگتر میشه کنترلش هم سخت میشه

ولی میتونی یادش بدی تکرار نکنه حتما روششو پیدا میکنی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706