2737
2739

بچه ها با۱۰ تومن هر ماه طلا بگیرم یا بذارم بانک؟ طلای یک گرمی میفروشن؟ چند تومنه؟  اگه بخوام طلای دسته دوم بگیرم  رفتم مغازه بپرسم که طلا دسته دوم دارید؟ طلا دسته دوم اجرت اینا نداره ؟ طلا فروش خودش اجرتو حساب نمیکنه؟اگه بخوام طلا دسته اول بگیرم که اجرت دارن خیلی ضرر میکنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکه بگیر هر ماه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728
سکه ۴۰ تومن مگع نیست؟

پارسیا میتونی بگیری سکه گرمی هم میتونی

دسته دومم خوبه اما موقع فروش ضرر میکنی روش ...اما فروش سکه ضرر نداره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

هرماه سکه پارسیان بخر  اگر قصد استفاده از طلارو نداری ولی اگر میخای هم پس انداز باسه هم ایتفاده دست دوم بگیر

طلای دست دوم اگر بگیری فقط 7درصد سود فروشنده باید بدی اجرت نداره ولی طلای نو اجرت ساخت هم باید بدی 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738

خب معلومه طلا تو یه هفته ممکنه یه تومن بیشتر یا کمتر بیاد روش ولی پولت تا کی بمونه تو بانک سود شندرغاز بیاد برات .طلایی بگیر ک اجرت کارش زیاد نباشه یا ازجای مطمین طلای دست دوم بگیر .

پارسیا میتونی بگیری سکه گرمی هم میتونی دسته دومم خوبه اما موقع فروش ضرر میکنی روش ...اما فروش سکه ض ...

سکه پارسیان  هر موقع بخوام میتونم بفروشم؟ قیمت سکه پارسیان هم به قیمت طلا بستگی داره؟

هرماه سکه پارسیان بخر  اگر قصد استفاده از طلارو نداری ولی اگر میخای هم پس انداز باسه هم ایتفاده ...

سکه پارسیان از طلا فروشی بگیرم؟ چند گرمی داره؟ هر جوقع یخوام میتونم بفروشمش ؟ کسی ازم میخره؟ 

آره برا سرمایه گذاری میخوام طلاها رو نمیخوام استفاده کنم 

خب یه کار دیگه هم میشه کنی 

بزار بانکی که وام میدن بعد پول با وام رو طلا ابشده بگیر، ار دسته دو هم ارزونتره، و ممنوع هم نیست

و و با وان طلا دو برابر بیشتر میتونی بخری

2706