2733
2739

میشه هرچی درمورد اینستا و بازدید کلیپ و نکته هاش رو بلدید بهم بگین 

بنظرتون از کدوم بخش خیاطی بذارم بازدیدش بیشتر میشه و چجوری آموزشام بره اکسپلور

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
آموزش خیاطی چقدر هزینه میگیری باهام کار کنی ؟ ماهانه

در چه موردی؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
می خوام مانتو پیراهن راحتی اینا بدوزم اصلا دست به سوزن نزدم نا حالا مبتدی ام

من دوره ی آموزشی نمیذارم میخوام کلیپ آموزش آسون بذارم اینستا

فقط بهم بگی چی بخرم توضیح بدی یا کلیپ بفرستی کار کنم

چون هیچی بلد نیستی پیشنهاد مجازی نمیکنم باید حضوری بری آموزش بنظرم مجازی مناسب اوناییه که حداقل زمینه کارو بلدن

2740
واس من هم میفرستین؟ هزینه‌اش چقدره

بله میفرستم 

شما چه دوره ای میخوای؟

من فقط به کسایی که واقعا استفاده میکنن میفرستم چون خودم براش خیلی هزینه کردم و نمخوام الکی بفروشم

هرکدومو بخوای ۳۰۰ میدم فقط🙂خود دوره خیلی گرونتره ادرسشو میدم برید ببینید