2737
2734
عنوان

همسرم ادم خوبیه دوست پسر سابقم دست بردار نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 92 پست

عزیزم منم شرایط تو رو داشتم کم و بیش

اولا دیگه از پسرعموش حالشو خبر نگیر اینطوری به نوعی هم به خودت و هم به شوهرت حیانت میکنی

و هم اینکه به اون پسر میفهمونی که هنوزم برات مهمه و باعث میشی اون نتونه از فکر کردن بهت دست برداره

و ممکنه خدای نکرده روزی مشکلی براش پیش بیاد که دیگه نتونی سرتو بالا بگیری!

دوما انسان بعد یه مدت میتونه همه چیز رو فراموش کنه

منظورم از فراموشی این نیست که دیکه به یاد نیاره

نه!منظورم اینه که دیگه این مسئله براش اونقدرا دردناک نخواهد بود

به مرور زمان حالش بهتر میشه

توصیه ای که بهت دارم اینه که اولا حالشو از پسرعموش خبر نگیر

دوما خودتم بهش فکر نکن

هر موقع فکر کردی سعی کن سریع خودتو به چیز دیگه ای مشغول کنی

انسان ذاتش اینه که اگه به چیزی زیاد فکر کنه بهش کشیده میشه

واقعا نمیخوام زتدگی خوبت به خیانت بکشه!

و همینطور زود زود به خودت یاداوری کن که این زندگی هستش که انتخاب کردی و به هیچ عنوان حق نداری احساسات همسرت رو بابت انتخاب خودت جریحه دار کنی

دیشداندارا غمگینه...

دوست پسر سابقت دست بردار نیست یا شما؟

شما پیگیر اونی که 

بیخیال 

آبروریزی راه میفته 

خودتونو جای شوهرتون بذارین 

اکر از دوست دختر سابقش خبر بگیره چه حالی میشی

تمومش کنین 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال

تو که شوهر داری اونم از نوع خوبش 

چیکار به پسر مردم داری که حالشو از پسرعمو میپرسی؟

اون اگه عرضه داشت زود همه چیو روبه راه می کرد ومیگرفتت

پاتو از زندگیش بکش بیرونو سرت به زندگی و شوهر خودت گرم باشه

تو الان زن شوهردار هستی

2731
شما چطور؟ بچه هم دارین؟

اره بابا بعد بچه هام فهمیدم طلاق گرفته اونده سراغم گفت بچه هاتم بردار بیا باهم بریم

نرفتم نتونستم 

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️
2740
همسرمو دوست دارم ولی خب اونم یه زمانی کل زندگیم بود ساده نیست....

حالشو دیگه از پسرعموش نپرس دنبالش نباش بهش فکرنکن و..  هرچقدرم سخته شما ازدواج کردی اگه فکرمیکردی این درتوانت نیست نباید ازدواج میکردی الان همسرت گناه داره که شما به این اندازه در فکر یه پسر دیگه ای، فقط یه لحظه جاتو با شوهرت عوض کن و فرض کن هنور از اقوام اکسش خبرشو میگیره. 

اشتباه شما اینجاس ک با عشق ازدواج نکردی 

ب قول خودت فقط بخاطر فشارهای خانوادت

اشتباه دومت اینجاس ک پیگیر اون پسره هستی هنوز 

ب فکر زندگیت باش 

یک لحظه فکر کن عشق سابق همسرت پیگیر زندگی شما میشد 

چ حالی میشدی؟؟؟؟

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 

بهتره دیگه پیگیرش نشی چون اون پسر عموعه از شمام خبر میبره اینجوری اون بدونه هنوز درگیرشی بدتره 

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
دوست پسر سابقت دست برداره و داره کنار میاد ولی تویی که حالشو میپرسی دست بردار نیستی با عرض پوزش🙄 د ...

ولی بهم پیام میده

همبن دیشب پیام داده و من برای اخرین بار بعد یکسال خواستم قانعش کنم که بره به زندکیش برسه میدونم کارم اشتباهه ولی هرچیزی گفتم دیدم نه این ادم انگار کور شده 

حتی بهش گفتم من بهش خیانت کردم ولی انگار نه انگار میگفت من به امید زندگی دوباره باهم زندم😑 واقعا موندم من یکسال ازش فاصله گرفتم خوب نشده کی خوب میشه پس حالش

برات ازته دلم ناراحت شدم انشاله خدا کمکت کنه وزندگی روی خوششو بهت نشون بده وبه آرامش برسی روح اون مر ...

ممنون خدا رفتگانتو بیامرزه🖤🙏

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
2706