2733
2739

تاپیکمو نترکونین من به راهنمایی هاتون نیاز دارم گاها بخونم و به خودم بیام💔

من یه سال پیش ازدواج کردم
همسر خوب و مهربونی دارم زندگی خوبی هم دارم
ماجرای زندگیمون اینجوری من با دوست پسر سابقم چندسالی دوست بودیم
همو خیلی دوست داشتیم ....خدا نخواست بهم برسیم همیشه هروقت برنامه ریزی کردیم بهم برسیم یه مشکلی پیش اومد و اخر که کار به جدایی کشید....
دوست پسرم منو در حد مرگ میپرستید
ولی من دیگه توان مقابله نداشتم و کم اوردم
تو تاپیک های قبلیم گفتم خانوادم چجور ادمین ازدواج کردم که از اون خونه برم
برا همسرم از هیچی کم نمیزارم خونرو براش همیشه اروم میکنم همیشه غذاهای خوبی براش به راهه و محبت میکنم
ولی دوست پسر سابقم حالش خوب نیست شبا با قرص خواب میخوابه
همش بفکر اینه که من شاید یه روزی طلاق بگیرم و برم باهاش زندگی کنم (هرچند هرادم عاقلی میدونه اون زندگی به مو بند میشه بعد این جریانات) هرچند من اگه امکان زندگی باهاش رو داشتم هیچوقت یه زندگی دیگرو ترجیح نمیدادم فشارای خانوادم منو به اینجا رسوند😔
خدایی نمدونم چیکار کنم دلم براش خیلی میسوزه
بهترین کاری که میتونم بکنم اون فرد دیگ بهم فکر نکنه چی هست؟
از پسرعموش خبراشون میگیرم میگه نسبت به روزای اول ارومه ولی همچنان حالش بده🙃فکر میکنه تو برمیگیردی
میگه با زنای دیگ حرف بزنم به سارا خیانت کردم
شما خواهرانه بگید چه کنم با ادمی که نابودش کردم

من اگه میدونستم این وضعم نبود

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خیانت فقط همخوابی نیست 

بیخیالش شو همونطوری که خسته شدی کنارش گذاشتی

داری گند میزنی به زندگی الانت میشه دوبار که دل شکوندی

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    

دوست پسر سابقت دست برداره و داره کنار میاد ولی تویی که حالشو میپرسی دست بردار نیستی با عرض پوزش🙄

درضمن اینکه از پسرعموش حالشو بپرسی

خصوصا وقتی متاهلی اصلا عاقلانه به نظر نمیرسه

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2706