2737
2734

چیزایی که براتون اهمیت داره. از خانواده شرایط مالی و تحصیلیش، شغلش، برنامه ریزیش برای اینده و اهدافش، اعتقاداتش، نظرش در رابطه با همسر و چه توقعاتی از زنش داره، دوست داره چه جوری باشه؟ و ..... 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی ممنون

خواهش میکنم. ببین واقعا هر سوالی که فکر میکنی جوابش ذره ای روی تصمیمت اثر میذاره بپرس. از هیچ چیزی ساده نگذر. تو هر موردی گفتگو کنین. یه گفتگوی سالم و درست. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

از فرهنگ آدام رسوم اهل مسافرته نیس مزاجش چیه به پوشش هم اهمیت میدید نمی‌دید خونه داره ماشین داره هزار تا سوال هست

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم