2737
2739
عنوان

زمان الهی از دیدگاه ستاره شناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 25 پست
برای من برده و ناراضی نیستم ،چون خدا بیشتر از ما میدونه و صلاحمونو میخواد

برده ؟ یا مرده؟

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  
این یکماه آینده سعی کنید نشخوار فکری نکنید ،با طبیعت همسو باشید و سعی کنید صداشو بشنوید ،مثل یه دانش ...

خیلی حرفهاش قشنگه ولی جوری نگفته که همه بفهمن😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برده ؟ یا مرده؟

نه 😅زنده ست ،منظورم این هست که دعا کردم که اگر به صلاحمون هست بشه وگرنه اصراری ندارم و نشد ،الانم پشیمون نیستم چون غم یکی دوسال بهتر از گرفتاری چندین ساله هست 

2728
چشم 😄 با این انرژی #تارس که در اوج است باید تمرین کنیم تا یاد بگیریم گاهی باید با ریتم آهسته زندگی ...

تحت تاثیر احساسات به هیچ‌وجه آنچه دارید را ویران نکنید. برای گذر از این ماه کامل باید این نکته اساسی را در نظر بگیریم که بسیاری از زیبایی های زندگی  در حال حاضر در دسترس ما هستند ، با سایه ایگو انها را تخریب نکنیم. #راشل #ماه_کامل_عقرب

نه 😅زنده ست ،منظورم این هست که دعا کردم که اگر به صلاحمون هست بشه وگرنه اصراری ندارم و نشد ،الانم پ ...

خوب منظورم این بود که مرده باشه … تا وقتی که تجربه نکنی متوجه نمیشی 

ای کاش بودش و داست زندگیشو میکرد یه جای دیگه 

اما مرگ پایانش نبود 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  
آره فک کنم اصالتش کامل ایرانی هم نیست ،اوایل سختتر حرف میزد اخه

پس همینه😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خوب منظورم این بود که مرده باشه … تا وقتی که تجربه نکنی متوجه نمیشی  ای کاش بودش و داست زندگیش ...

الهی ،آره درسته منم تو کامنت اول متوجه پیامتون نشده بودم قطعا اینجوری سختتره ،من الانم براش ارزوی خوشبختی دارم ،حتی گاهی دعا میکنم موفق باشه با تموم اذیت هایی که شدم ،قبول دارم حرفتونو ،یکبار حالش بد شد و سه ساعت بیهوش بوده ،من رسوندمش بیمارستان و نجاتش دادم ،اون لحظه هم میگفتم خدایا فقط سالم بمونه حتی اگر بهم نرسیدیم ایراد نداره ،یه شب بیمارستان موند و فرداش به سختی مرخص شد و ...به مرور رابطه ماهم تموم شد .

2738
سلام عزیزم مرسی از تاپیک مفید تون😘💚 میخاستم بپرسم مدیتیشن های خانم راشل رو باید از کجا تهیه کرد؟ ...

سلام عزیزم خواهش میکنم ،داخل کانال تلگرامشون هست .Farsihoroscope