2733
2734

همسرم منو خیلی دوست داره

تو خونه خیلی محبت میکنه 

هر وقت وقتش آزاد باشه تفریح و مسافرت و رستوران و کافه میبره

برام خرج میکنه 

به فکر راحتی و سلامتیمه 

دوازده ساله ازدواج کردیم 

اما با خانواده م رفت و آمد نمیکنه و از روز اول از خانواده م خوشش نمیومد و در طول این سال‌ها  یه کینه هایی هم ازشون به دل گرفته 

من فقط خودم به تنهایی میتونم برم بهشون سر بزنم 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب خانواده ات واقعا مقصرن؟؟؟

همسرمنم همینه و بهش حق میدم

امسال مادربزرگم حرفای بدی ب همسرم زد و ناراحتمون کرد 

همسرمم گفت دیگه پامو اونجا نمیذارم و خب درست میگه

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 

البته ناگفته نماند که منم مدتیه با خانواده ی همسرم قطع رابطه کردم و باهاشون رفت و آمد نمیکنم و فقط همسرم و بچه ها گاهی میرن و بهشون سر میزنن

چرا ؟؟چ مشکلی با خانوادت داره 

شما با خانوادش رفتوآمد میکنی؟

اگ خانوادت خوب نیستن و تعریفی ندارن بیخیال 

وگرنه خب بگو دردت چیه روانییییی خوبه منم از خانواده تو کینه بگیرم رفتوآمد نکنم

بگو همه چی باید دوطرفه باشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
البته ناگفته نماند که منم مدتیه با خانواده ی همسرم قطع رابطه کردم و باهاشون رفت و آمد نمیکنم و فقط ه ...

خب همین خوبه.ب همین روال ادامه بده

ولی بچت جایی رو نداره بره یا با باباش یا مامانش جدا جدا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا ؟؟چ مشکلی با خانوادت داره  شما با خانوادش رفتوآمد میکنی؟ اگ خانوادت خوب نیستن و تعریفی ند ...

تا حدودی بهش حق میدم اما دلم برای خانوادهم تنگ میشه 

دلم میخواد تو خوشی هاشون تو غم هاشون بیماری هاشون باشم

یه عمر بچه بزرگ کردن که به دردشون بخوره

تو فامیل ما ی نفر همینطوری هست شوهرش پولدار حسابیم بخور و بگرد هستن ولی مرده خونه خانواده زنش الان ۱۸ سال نمیره دعواشون شده بود تازه تقصیر داماده هم بوده خانواده خانومش کاره ای نبودن ولی کینه شتری داره دیگه چندین سالم نیومده دیگه اصلا روش نمیشه بیاد ولی زنش میاد خونه پدر و مادرش با هم میرن مسافرت و گردش عین خیالشم نیست دیگه شوهرش نمیاد خانواده اشم دخترش و نوه هاش میبینن کافی براشون

خدا کافیست، خدا هادیست،با خدا بساز کار درست میکنه  
خب همین خوبه.ب همین روال ادامه بده ولی بچت جایی رو نداره بره یا با باباش یا مامانش جدا جدا

خودمون چهار تایی رستوران و طبیعت و مسافرت و ...اینجور جاها میبریمشون

راستش من و همسرم هیچ کدوم خانواده و فامیل آنچنانی نداریم که رفت و آمد کنیم باهاشون

خانواده ت چی ؟میتونن بیان خونه ت ؟ نه من باشم احساس خوشبختی نمیکنم راستش 

نه نمیان 

قبلا هم شیش ماه یه بار میومدن 

الان که دیگه اصلا

2706