2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خیلی چیزا گفتن یادم رفته به ذهنم اجازه یادآوری نمیدم 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2731

استاتر اگه مورديه بگو پيامم رو پاك كنم تا فرصت هست 

خانما ختم دسته جمعي يس به نيت حمزه سيد الشهدا امروز شهادتشونه 

به اميد حاجت روايي 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2738

همسرم،  تقریبا یکماه پیش بود،  بهم گفت ازدواج ما اشتباه بود یعنی من اشتباه کردم باید از همکارام انتخاب میکردم که منو بالا ببرن،  نه تو 

گفتم تو که پا گذاشتی رو شونه ها من رفتی گفت تلاش خودم بوده گفتم شونه های منه بیچاره نبود 

چرا این حرفا حک میشه چرا داغ بعضی حرفا تازه ی تازه س چرا

من دوبار خییلی دلم بد شکست یه دفعه  خواهرشوهرم ... یه دفعه ام خود شوهرم.. هیچوقت اون دوتا حرف و رفتار از ذهنم خارج نمیشه ... خواهرشوهرمو نفرین کردم و جوابشو دید خداروشکر

اما شوهرمو نتونستم نفرین کنم با اینکه دلم رو خیلی شکسته تاحالا  

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی زیاده 😅 هر روز کلی میشنویم ولی خیلی وقته سعی میکنم یادم نمونه 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
2706