2733
2739
عنوان

شماهم وقتی بچتون نوزاد بود دوس نداشتین..

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 31 پست
منم دوست نداشتم به جز مادر و مادر شوهرم تا ۶ ماه کسی رو راه ندادم خونه. کار خوبی هم کردم بچه حساسه م ...

من دلم نمیخاد مادرشوهرمم بیاد با شوهرش میان میخام بچه شیر بدم معذبم

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما حق داری بچت آروم نیست خیلی هردوتون اذیت میشین

موقع شیر دادن مخصوصا همه دورت جمع میشن اه خیلی سخته

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
2731
اول متنو بخون بعد ب این بنده خدا حرف بزن میگه دلم نمیخواد کسی بیاد خونم خستس

موقع شیر دادن با سینه مخصوصا خیلی سخته جلو مردم

موقع شیر دادن مخصوصا همه دورت جمع میشن اه خیلی سخته

منم چندماه دیگه زایمان میکنم  از همین حالا فکر اون موقع رو میکنم عصابم میریزه بهم 

منم خوشم نمیاد تازه زایمان کنم همه بیان بعدم بچه رو میبینن هر کدوم درمورد قیافش ی نظری میدن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

من بخاطر همین موضوع بچمو شیر خشکی کردم.فک و فامیل هم یهو جلو صدتا مرد میگفتن سینتو بزار دهن بچت😐اخه لامصب به شماچههههه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

منم همین بودم با خودم می گفتم بچه نوزاد که انقدر دیدن نداره!  مادرشوهرم بدتر لجبازی می کرد چقدر اون دوران کوفتم کرد! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2738

منم دوس نداشتم چون بالاخره باید پذیرایی کنی بشینی پاشی ازبس با بچه ور میرفتم دیگ دل دماغ مهمونی دادن نداشتم 

سکوت کردم غرورم نشکنه !غرورم نشکست اما قلبم نابودشد🩶.              

دقیقا باید مدام می رفتم تو یه اتاق اون پشت ها نیم ساعت می نشستیم به شیر دادن،  ۶۰ تا گاو زن و مرد هم سرشون می‌انداختند پایین و می آمدند تو اتاق! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه من باید قرنطینه میشد حداقل چهل روز حتی بیمارستان زنگ میزدن که کی میری خونه بیاییم ببینیم .سرپا همراه نوزاد این بیمارستان اون بیمارستان اونا به فکر مهمونی بودن شعور خدابه هرکی نمیده

منم زخم خورده این راه هستم من کمکی نداشتم باید با شکم سزارین پذیرایی هم میکردم تازه پدرشوهرم به بچم میگفت قیافش شبیه قورباغه میمونه تازه بچم از همه خانوادشون قیافش خوشگل تره هر موقع هم عموش بوسش میکرد مریض میشد الان دوره زمونه بدیه هر کسی سرماخورده میاد از قصد بچه رو بوس میکنه بهشون هم میگی ناراحت میشن من به دختر عمو شوهرم گفتم بچتون سرما خورده میگفت نه حساسیته فصلیه منم نذاشتم بچم ببوسه ناراحت شد الان خونمون نمیاد

2706