2737
2739
عنوان

چایی نخوردن مادر خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من یه خواستگارخوب وپولدار داشتم مادرپیرش یه کیلوطلا داشت خیلی هم فیس وافاده  پسراوعروساهمه تحصیل کرده ومعلم دنبال دخترنجیب بودن واینا آقایی که سرویس مدرسه مون دومادشون بودمعرفی کرده بودگفته بودازبین همه دخترا این دختروچندسال زیرنظرداشتم وفلان خاله ی خودمم مغلم بودباهم سرویس گرفته بودیم ..‌‌‌‌‌..خلاصه که مادره همون اول اومدخونه زندگیمونو دید اول چایی نخورد مادرم گفت این چایی نخوردهمه جارم داره میپادیعنی خوشش نیومده به هم نمیخوریم. بعدهم همه چی اوکی بود تابحث مهریه ایناپیشرفته بودن که مادرم گفت منوپدرش طلاق گرفتیم راستشوازخودم بشنویدجریان چیه ...خلاصه نگواینافک میکردن پدرمن مُرده  پاشدن رفتن پشت سرشونم نگانکردن😂😂😂

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من یه خواستگارخوب وپولدار داشتم مادرپیرش یه کیلوطلا داشت خیلی هم فیس وافاده  پسراوعروساهمه ...

یکی هم بود خواستگاره مادرش وداییش تحقیق کرده بودن خیلی خوششون اومده بود همون موقع خواستگاری نگو دایی یه نشسته بوده توماشین ازمردای همسایه چندنفرشون آشناش بودن ازاوناتحقیق کرده بود بعدکه مادره زنگ زد به دایی‌یه که شکام بیا خونه دایی‌یه انقدرخوشش اومده بود یه خیار هم ازقصد جلوی همه برداشت گذاشت جیبش باخودش برد😂😂😂😂

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ربطی ب چایی نداره  شاید دلش نمیخواسته  ولی بقییه رفتارش چطور بود؟؟؟

والا بقیه رفتارش عالی بود 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
والا من یه خواستگارخوب وپولدار داشتم مادرپیرش یه کیلوطلا داشت خیلی هم فیس وافاده  پسراوعروساهمه ...

پس ربطی ب چایی نداره زیاد ... 

احه اینا اوکی بودن منم گفتن مادرم مجدد ازدواج کرده انگار سرد شدن

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2740
شاید چایی دوست نداره رفتارشون خوب بود ؟

اره خوب بود 

نه بابا چه ربطی داره.خواستگار خواهر من اصلا چایی برنداشت گفت چایی نمیخورم

درسته 

2706