2733
2734

کوفته درست کردم الانم میرم سوخاری مرغ درست کنم و پیتزا گوشت ساعت ۵ ۶ عصر میاد نشونش بدم بهش ندم🤤🤤خوب کاری میکنم اون چرا منو اذیت میکنه ببینه خوبه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

😐😐چند سالته

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اوخی کوشولو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
چجورییی دلتتت میاددد🥺😐🤣 ما وقتی از هم جدا باشیم چیزی نمیخوریم تا بیاییم پیش هم🤣😐

اون چجوری دلش میاد بهم فحش بده منم همینجوری میاد

بچه 2 ساله هستید؟ وا چه کاریه تا به بلوغ فکری نرسیدید ازدواج نکنید خواهشا

تو چرا هیچ چی نمیدونی قضاوت میکنی

چجورییی دلتتت میاددد🥺😐🤣 ما وقتی از هم جدا باشیم چیزی نمیخوریم تا بیاییم پیش هم🤣😐

خوشبحالت ما ازدواجمون اجباری بوده

2706