2733
2734
عنوان

چایی نخوردن مادر خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چایی نخوردنش ایراد نداره ولی دلیل مسخره ای اورده‌. احتمالا هول شده مادرش. 

شاید 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2728
ب نظرم مادرش یه تختش کمه

مثلا ممکنه راضی نبوده و این کارو کرده ؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
شاید مشکل معده داره بیچاره😂

درسته ممکنه چون میوه شیرینی برداشت 

ن ربطی نداره مگ چایی چیه

مثلا میگم شاید راضی نیستن چای بر نمی‌دارن

2740

مامان ایشون نمی دونم ولی من در حد راهنمایی و دبیرستان بودم اصلا چایی نمی خوردم و برای داداشم رفتیم خواستگاری بر نداشتم و مامانم توضیح میداد که نمی خوره ولی خب الان هم بیشتر حاضرم چایی بخورم و هم دیگه روم نمیشه بر ندارم اونم واقعا شاید چایی دوست نداشته خواسته بهونه بیاره یا مثلا توی چاییتون یه چیز خاص می ریزید بوش پیچیده اونو دوست نداشته البته احتمال عمدی هم هست ولی خب ۵۰، ۵۰ ولی چون گفته مبارکه به نظرم قصدی نداشته زیر نظر بگیر اگه جوابت مثبته رفتاراشون رو ولی نه وسواس گونه و همیشه بد دل بودن چون خانواده های مختلف رفتار های خاصی دارن که شاید طرف مقابل بد برداشت کنه

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
من اصلا چای نمیخورم والا برم خواستگاری واسه پسرم اگه چایی نخورم فکر میکنن نظرم منفیه؟  چه ربطی ...

نمیدونم 

مثلا ی سریا ممکنه بگن چون مثلا راضی نیسیم و نمیخایم ازشون دختر بگیریم نون و نمکشون نخوریم 

مادر شوهر من نمیخورد .ولی برمیداشت که من ناراحت نشم یه قندم مینداخت داخل چایی😐

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
من شنیدم مادر پسر راضی نباشه چیزی نمیخوره که مثلا انگار نمک گیر نشده باشه و این حرفا

دقیقا منم دارم همینو میگم اخه

2706