2737
2734
عنوان

همه‌چیو‌گذاشت‌کف‌دست‌داداشم+اسکرین‌پیامای‌داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 18439 بازدید | 285 پست
داداشمو تو رابطه ندیدم چجور رفتار میکنه🤣🤣🤣🤣 ولی وقتی با من اینجوریه قطعا با زنشم اینجوریه😅

زن داداشت منم ک😂😂😂ایدیمو بهش بده

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
مگ میشه کسی داداشو دوست نداشته باشه؟!عصبانی هستی الان  گلم حسودیت نشه ماهم دعوا داریم🥲🥺

منم با برادرم ۶سال اختلاف سنی دارم اما از بچگی ازارم داد .نه نه اشتباه نکن برادر من شخصیتش کاملا مزخرف و عقده ای و حسوده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من؟🥲یاداداشم؟🥲

🥲😂با تموم احترامی ک برات قائلم ولی داداشت:) از اون پسراس ک سلیقه منه چرا دور برم نیستتت خدا

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
2728
اها اره راستی فراموش کرده بودم🤣🍓

کجایی هستی! 🥲عکس داداشتو نمیذاریییی لطفا😂🥺ندیده کراشم روش

منم با برادرم ۶سال اختلاف سنی دارم اما از بچگی ازارم داد .نه نه اشتباه نکن برادر من شخصیتش کاملا مزخ ...

عزیزم🥺🥺🥺🥺

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
🥲😂با تموم احترامی ک برات قائلم ولی داداشت:) از اون پسراس ک سلیقه منه چرا دور برم نیستتت خدا

🥺😑باشه یادم میمونه🤣

چیش سلیقته؟😅

کجایی هستی! 🥲عکس داداشتو نمیذاریییی لطفا😂🥺ندیده کراشم روش

اهواز(عرب نیستیم ما و سیاهم نیستیم بر خلاف تصور عموم)

از چیش خوشت اومد؟😅🤣

2740
🥺😑باشه یادم میمونه🤣 چیش سلیقته؟😅

🥺😂ببخشید حقیقتو گفتممم خب تو هم مشخصه ادم درست حسابی هستی عزیزم ک ناراحت شدی

عزیزم🥺🥺🥺🥺

از بچگی تا زمان دانشگاه و تا ۲۳ ۲۴ سالگی کتک میخوردم تمام کارا شخصی اش و لباس شستنش و پشم پشت تنش با ماشین میزدم و کیسه میگف پشتم بکش و .بچه بودم پشت کمرم با سیخ کباب سوزوند قهوه ای لک بود الان نیس . الان من ۳۶ ام اون ۴۲ ۴۳ هردو مجرد .سه روز تمام بیمارستان ابله مرغون داشت من تنش پشتش دارو زدم مادرم و پدرم اومدن خونه حال مادرم از دیدن ابله بد شده بود .قهر بودیما بعد ابله که گرفت منه بدبخت اونجا مجبور شدم بمونم مرخص که شد فرداش بامن قهر کرد .۷صبح میرفتم ساری شهر بغلی امون تا ۱۱ شب .بابام میومد دنبالم .تو گرما صورتم سوخت بدو بدو دفترچه بیمه سلامتش درست کردم یک روزه از تهران اماده کردن فرستادن .

اهواز(عرب نیستیم ما و سیاهم نیستیم بر خلاف تصور عموم) از چیش خوشت اومد؟😅🤣

😂😂😂😂حاجی برگام میدونم خودمم سرخ سفیدم نزدیک اهواز هستیم😂😂😂واجب شد داداشتو ببینم

اهواز(عرب نیستیم ما و سیاهم نیستیم بر خلاف تصور عموم) از چیش خوشت اومد؟😅🤣

🥺😂با ادبه

دقیقا😭

یادت چند روز پیش اومدم تو تاپیکت بهت گفتم هر چه زودتر ولش کن گفتی من حاضر بودم هرکاری کنم تا داشته باشمش بعد گفتم ک کارت اشتباه بوده؟

برای همین بهت میگفتم

من دارم تغییر جنسیت میدم و همجنسمو خیلی بهتر از تو میشناسم

دیگ اکر درس گرفته باشی شمارشم از تو گوشیت پاک میکنی و اگر نه روزای خوبی در انتظارت نیست

🥺😂ببخشید حقیقتو گفتممم خب تو هم مشخصه ادم درست حسابی هستی عزیزم ک ناراحت شدی

ن بابا من جنبم بالاس🤣

ن بابا من جنبم بالاس🤣

نه نه بخاطر چیز ک داداشت گف

2706