2737
2734
عنوان

همه‌چیو‌گذاشت‌کف‌دست‌داداشم+اسکرین‌پیامای‌داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 18439 بازدید | 285 پست

قلب داداشت شکست ای خدا کاش منم داداش داشتم پشت بود بهم سیلی میزد وقتی راه کج میرفتم😞😞قدرشو بدون خیلی مهربونه 

اون پسرع هم فراموش کن برای داداشت هم جبران کن

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کلا خیلی مهربون بود باهام ولی بعید میدونم دیگ مثل قبل باشه😭

ازش عذرخواهی کن. سعی کن از دلش دربیاری. دیگه همچین کارهایی نکن. بهش قول بده دیگه این کارو نکنی. یه هدیه ای چیزی هم بخر به نظرم از دلش دربیار.

احساس کردم داداشتون خیلی خوبه و رابطتون هم خیلی خوب بوده گویا. حیفه این رابطه خواهر برادریه که خراب ...

بله داداشم کلا خیلی پشتمه و باهام خوبه با اینکه فقط ۶ سال ازم بزرگتره ولی همیشه حامی بوده واسم همیشه مهرررر و محبتش خیلیییی زیاد بوده بهم اینجوری ک گاهی دوتایی باهم میریم بیرون

داداشم ۲۳سالشه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2728
حقته.... دختری که خودشو واسه پسرا کوچیک میکنه هر چی بهش بگن حقشه  واقعا اونجا که به داداشت گفت ...

باشه🙂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2740
کنکوریم😭

عزیزم

رو کنکورت تمرکز کن همه ی اینا میگذره ولی کنکور بحث آیندته 

داداشتم قرار نیست بخاطر اشتباهت دیگه دوستت نداشته باشه

مطمئن باش همه چی درست میشه

اومد خونه باهم حرف بزنین معذرت خواهی کن

هرچند این احساسات طبیعیه و حالا در برخورد باهاش یکم خوب عمل نکردی ولی عیبی نداره

سعی کن از حالا ببعد از این تجربه استفاده کنی🩵

شب غم تو نیز بگذرد ولی...در این میان دلی ز دست میرود..!
اولی

بازم چ خوب پیام داده 😂 منطقی بود

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
چ داداش مهربونی واسع من بود گردنمو درحا میزد ب خدا ،🫤

برامنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

چقد داداشت مهربونههه 

فقط اونجا گف دختر بدی شدی الهیییی😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706