2737
2739

سلام دوستای عزیزم لطفا خواهرانه منو راهنمایی کنید❤️

من پنج سالو نیمه ازدواج کردم و ازدواجمون سنتی بود اما از همون نگاه اول از همسرم خوشم اومد و چون شدیدا ادم تکانشی هستم همونجا بدون هیچ تفکر منطقی تصمیم به ازدواج باهاش گرفتم 

تو این پنج شش واقعا به همسرم علاقه مند شدم،مثل همه ادما ویژگی های مثبت و منفی زیاد داره 

وضع مالیمونم نمی دونم بگم خوبه،بده،متوسطه😅

اصلا یکی از دردای من اینکه تو زندگیمون هیچی مشخص نیست،ممکنه امروز یه کاریو شروع کنه ولی فردا پشیمون بشه(سنش کم نیست۳۹ سالشه)

یه مغازه شریک با برادرش دارکه دادن اجاره،یه خونه دوطبقه و ماشین(یجورایی اجاره مغازه و داشتن خونه و ماشین باعث شده قشنگ تنبل بشه)

ادامه رو تو پست بعد می گم(باعرض پوزش برای اینکه خسته نشین)

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت تصمیمای زندگیتونو تو دست بگیر معلومه قدرت تصمیم گیری نداره مسئولیت پذیر نیست مجردم بوده احتمالا مامان و باباش براش تایین تکلیف میکردن ..بقیه شو نوشتی لایک کن ..اگه همینه فقط مشکل که هیچی دیگه .

2731

اصلا تلاش نمی کنه برای جلو بردن زندگیمون،منم میشه گفت تازه زایمان کردم،یه دختر سه ماهه دارم و اصلا شرایط سرکار رفتنو ندارم(و نمی خوامم اینکارو بکنم چون احتمالا تو اچن شرایط دیگه کلا بیخیال میشه میشینه خونه تلوزیون ببینه😐)خدایی قبلا این طور نبود

واقعا حس می کنم تو زندگیم همه چیو باختم،با اینکه گاهی تلاش می کنه اما اصلا بلد نیست از نظر عاطفی و... منو تامین کنه یا شاید اصلا نمی خواد این کارو بکنه☹️

خلاصه بگم،با اینکه متاهلم اصلا از نظر عاطفی و... تامین نیستم احتمالا(مطمئنا) یه فرد مجرد بهتر از من رابطه عشقی داره💔

از نظر مالیم که گفتم بخاطر سربه هواییش واقعا تو مضیقه ام

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸

نه توانایی ادامه این مدل زندگیو دارم نه توانایی طلاق☹️چون متاسفانه دوسش دارم و خانوادمم کاملا مخالف طلاقن و یجورایی زندگی من جوری بهشون فشار روانی وارد میکنه که پدرم حتی تا پای سکته رفت...

می گن پسر خوبیه(همون حرفای کلیشه ای چون معتاد نیست،اهل خیانت نیست،دست بزن نداره اذیتت نمی کنه کوتاه بیا)

و مسئله دخترمم هست اینکه طلاق چه تاثیری روش داره 

خودت تصمیمای زندگیتونو تو دست بگیر معلومه قدرت تصمیم گیری نداره مسئولیت پذیر نیست مجردم بوده احتمالا ...

اصلا جوریکه نمیشه گفت بی مسئولیته نه میشه گفت مسئولیت پذیره خودش تصمیم میگیره ولی خیلی تحت تاثیر دیگرانم قرار میگیره

موضوع خانوادشم که هیچی خودش یه مسئله جداست

2740
مشکلت حاد نیست  بعد طلاقم باید تروما های زیادی را تجربه کنی  طلاق سخته و آخرین راه حل&nb ...

می دونم واقعا اما واقعا باعث فرسایش روح و روان و جسمم شده،بدتر اینکه دنبال درست کردن شرایطم نیست

اصلا جوریکه نمیشه گفت بی مسئولیته نه میشه گفت مسئولیت پذیره خودش تصمیم میگیره ولی خیلی تحت تاثیر دیگ ...

تو این سن چه اخلاقای بدی روش پایبند شده خودش نگیدونه از زندگی و دورک بریا چی میخواد ..مشاوره ببرش !دهن بینم هست دیگه بدتر 

میفهمم  کاش ازدواج نمی‌کردیم 😢

درد اینه تو مجردیم یه جور دیگه اذیت بودم😣خیلیییی بی عرضم که نمی تونم زندگیمو اونجور که می خوام بسازم

2706